Redmi Note 10 Pro çok şarj yiyor

Burak Seyisoğlu

Femtopat
Merhaba ben daha 1 hafta önce Redmi Note 10 Pro 8 GB RAM 256 GB aldım. 33 watt şarj aleti. Ama ilk günden be beni neredeyse 20 saat götürüyor. Kim sorsam yeni telefon olduğu için 2 buçuk gün götürebilmesi lazım diyor. Telefonda mı sıkıntı var bende mi? Çok da oyun oynamıyorum. Neden böyle oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben daha 1 hafta önce Redmi Note 10 Pro 8 GB RAM 256 GB aldım. 33 watt şarj aleti. Ama ilk günden be beni neredeyse 20 saat götürüyor. Kim sorsam yeni telefon olduğu için 2 buçuk gün götürebilmesi lazım diyor. Telefonda mı sıkıntı var bende mi? Çok da oyun oynamıyorum. Neden böyle oluyor?
20 saat bile fazla, 2.5 gün götürmesi için mesajla haberleşmen lazım.

Hocam bende de aynı model var tam olarak. 20 saat boşta bile gitmiyor. Boştayken telefon çok fazla şarj yiyor. Sizinki yine iyi dayanıyor gibi. Ayrı merak ettim de cihaz ne kadar ısınıyor?

Ekran süreniz kaç?
120 Hz abi

Kullanım senaryonuza göre değişir. Bu arada aynı cihazı kullanıyorum, hızlı sarj yerine daha küçük bir adaptör ile yavaş sarj edersiniz şarjın daha fazla gittiğini göreceksiniz
Bi denerim teşekürler

Hocam bende de aynı model var tam olarak. 20 saat boşta bile gitmiyor. Boştayken telefon çok fazla şarj yiyor. Sizinki yine iyi dayanıyor gibi. Ayrı merak ettim de cihaz ne kadar ısınıyor?
Çok fazla oyun oynarsam baya ısınır

Ben geçen sene Mart'tan beri kullanıyorum ekranı 120 hze alırsan su gibi gider şarjın ama normal kullaniyorsan ve 60 Hz ise ekran yenileme hızı 1 gün boyunca gayet rahat yetiyor. Zaten 1 saatte şarjını fulluyorsun daha ne istiyosun hocam? 7/24 kullanayım ama şarjım 2 gün gitsin falan öyle bir telefon daha üretilmedi.

Geri
Yukarı