Redmi Note 10 Pro otomatik ayar resetlenmesi

jollyjokermami

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

Redmi Note 10 Pro 108MP kameralı olanından kullanıyorum.
Global MIUI14, 0, 2 sürümü mevcut.
IMEI atılmış.
Tkfmıxm ROM var.

1: Telefonum arada bir kendi kendine restart atıp Android crash hatası verip tüm arayüz ayarlarımı resetliyor. Mesela zil seslerimi hiçbiri olarak seçiyor. Ekran yazı tiplerini orta hale getiriyor. Dokunsal geribildirimi açıyor ya da bildirim şeklimi MIUI'dan Android tarzına geçiriyor. Pil göstergemi değiştiriyor. Bit hızımı ve bellek kullanımı kısımlarını kapatıyor. Ben her seferinde bu ayarlarımı yeniden yapmak zorunda kalıyorum.
2: Sürekli sistem arayüzü yanıt vermiyor hatası alıyorum. Msa, daemon ve WebView uygulamalarını sildim yükledim güncelledim izinlerini çektim geri verdim vs. ama sorun devam ediyor.
3: IMEI atıldığı için güncelleme geldiği halde yapmakta çekiniyorum çünkü modem dosyası atmak gerekirmiş yoksa açılmayabilir restart loopa girer vs deniyor. Yapsam çözülecek büyük ihtimal her şey ama telefon açılmaz diye korkuyorum. Çünkü IMEI işlemi sonrası önerilmiyor. Telefoncularda gezmek istemiyorum.

Bu konuda nasıl bir işlem yapmam gerekir?
Neler önerirsiniz?
Varsa çözümlerinizi yazabilir misiniz?

3: IMEI atıldığı için güncelleme geldiği halde yapmakta çekiniyorum çünkü modem dosyası atmak gerekirmiş yoksa açılmayabilir restart loopa girer vs deniyor. Yapsam çözülecek büyük ihtimal her şey ama telefon açılmaz diye korkuyorum. Çünkü IMEI işlemi sonrası önerilmiyor. Telefoncularda gezmek istemiyorum.
Güncelleme geldiğinde telefon kendini recovery moda alıyor ve açılmıyor.
IMEI atıldığı için sorunlar çıkarması normaldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı