Redmi Note 10 Pro root yüzünden İstanbulkart uygulaması açılmıyor

Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. 2-3 hafta önce yurt dışı kayıtlı Redmi Note 10 Pro aldım ve bugün İstanbulkart uygulamasını yüklediğimde cihazımda root olduğu için açılmadığını gördüm, aslında root yok sadece Bootloader kilidi açık. Bunu düzeltmenin yolu nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı sorunu yaşıyorum. TWRP var mı? Var ise root yüklememiz lazım veya sıfırlamak lazım. Telefoncular IMEI çaktıktan sonra rootu siliyorlar ve bu durum yaşanıyor.

Bende aynı sorunu yaşıyorum. TWRP var mı? Var ise root yüklememiz lazım veya sıfırlamak lazım. Telefoncular IMEI çaktıktan sonra rootu siliyorlar ve bu durum yaşanıyor.

Büyük ihtimalle IMEI yüzünden. Ben hiçbir şey yüklemedim çünkü. TWRP olup olmadığını nasıl anlarım?

Telefonu kapatın ve ses açma ve güç tuşuna basılı tutun. Çıkan şeyi fotoğraf olarak atın buraya.

TWRP menüsü açıldı ama fotağraf çekemedim. Yazı gelmeden nce de ekranda mavi renkle kocaman bir logo geldi. Açıldı gördüm ve saniyesinde kayboldu.

Yeniden deneyin.
WIN_20230614_21_55_42_Pro.jpg

fotoğraf çekebilecek başka bir cihazım olmadığı için bilgisayara takılı olan logitech tost makinem (!) ile çektim .

Yeni konular

Geri
Yukarı