Redmi Note 10 Pro vs Oppo Reno 4 Pro

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce hangisini almalıyım? Hangisi daha uzun ömürlüdür? Kamerası iyi olsun arada PUBG oynarım. Siz alacak olsanız hangisini alırsınız?

Sizce hangisini almalıyım? Hangisi daha uzun ömürlüdür? Kamerası iyi olsun arada PUBG oynarım. Siz alacak olsanız hangisini alırsınız?

Hocam bütçeyi zorlayabilir iseniz 5300'e Samsung S20 FE Snapdragon model alırdım ben.
Ayrıca reno 4 Pro alınmaz.
Hiçbir şekilde fiyatını haketmiyor bana göre.

Alacak olsam bu ikisi arasından Note 10 Pro alırdım ama bu ikisi dışında bütçeyi bilmeden yorum yapamam.

Ne sorunu var acaba?

Amiral gemisi işlemciye sahip bir cihazı ana menüde kastırması, cihazların tam performans verememesi, her güncelleme ile azalacağına yerinde sayan, artan, ya da çok az azalan şikayet oranı, kapatılabilir bile olsa reklam çıkması cihazda, bazı durumlarda kamerayı etkilemesi.

Mi 11 Lite performans olarak bir tık daha iyi (tam emin değilim)
A52 kamera olarak daha iyi.

Mi 11 Lite'yi önermeyi unutmuşum. Performans daha önemli ise alınabilir, mi serisi yazılımsal açıdan Redmi ve POCO'ya göre daha sorunsuz.

Geri
Yukarı