Redmi Note 10 Pro'nun şarjı hızlı bitiyor

can korkmaz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Telefonu alalı daha 3 ay oldu onceden yoktu boyle bir olay. Son gunlerde boyle oldu. Bayağı bir araştırdım fakat MIUI guncellemesi falan diyorlar hepsini yaptım hala aynı pil tüketimi görseldeki gibi. Uygulamalar gereğinden çok pil tüketiyor gibi geldi. Pek anlamadığımdan yorum yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-08-13-19-39-12-663_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-13-19-39-12-663_com.miui.securitycenter.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Telefonu alalı daha 3 ay oldu onceden yoktu boyle bir olay. Son gunlerde boyle oldu. Bayağı bir araştırdım fakat MIUI guncellemesi falan diyorlar hepsini yaptım hala aynı pil tüketimi görseldeki gibi. Uygulamalar gereğinden çok pil tüketiyor gibi geldi. Pek anlamadığımdan yorum yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam o MIUI ile alakalı bende de oluyor eskiden 1.5 günü çıkaran pil 1 günü zor çıkarıyor.

Böyle giderse çok müşteri kaybederler bence. Kardeşimin telefonu MIUI sürümü 11 2 günü çıkarıyor denemek istiyorum acaba sürümden mi böyle diye güncelleyesim var ama onunkide kötü olur diye korkuyorum.

Güncellemeyin hocam ne zaman yavaslarsa o zaman guncelleyin bir hata yapıp cihazlarını aldım bir daha da almam inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı