Redmi Note 10S 2 hoparlörden biri çalışıyor

Makaleler
1
Dün Redmi Note 10s aldım. Cihazda altta ve üstte olmak üzere 2 adet hoparlör var. Alttakinde sorun yok ama üstteki çalışmıyor. Ama sesi iyi geliyor. Bazıları mikrofon o demiş ama mikrofon değil eminim. Nasıl açabilirim?

Xiaomilerde biri mikrofon biri hoparlör oluyor genellikle ikisi de hoparlör olmuyor.

10s de çift hoparlör olduğunu biliyorum. Mağazasında denemiştim. Sizin telefonda hoparlörde sorun olabilir.

Aşağıda ki video ile test edebilirsiniz. Donanımsal sorun olabileceği gibi yazılım kaynaklı sorun da olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dün Redmi Note 10s aldım. Cihazda altta ve üstte olmak üzere 2 adet hoparlör var. Alttakinde sorun yok ama üstteki çalışmıyor. Ama sesi iyi geliyor. Bazıları mikrofon o demiş ama mikrofon değil eminim. Nasıl açabilirim?

Aşağıda ki video ile test edebilirsiniz. Donanımsal sorun olabileceği gibi yazılım kaynaklı sorun da olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam büyük ihtimalle toz kaçmış. Az önce dinlerken ses cızırtılı geliyordu. Hoparlör temizleme sesi iş yapar mı böyle durumlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı