Elektronik Redmi Note 10s 8/128 6399 TL

Redmi serisi alınmaz çok kısa ömürlü oluyorlar gibi.
Komple Redmi serisi demeniz biraz absürt olmuş. Her düşük Android telefon bir kaç yıla kasmaya başlar. Adam akıllı bir şey alırsanız öyle bir şey yaşanmaz. Kronik sorun diyorsanız 9 serisini saymazsak çokta görmedim öyle bir model. 10S'de gayet iyi bir telefon fiyatı için.

Bu fiyata çok iyi. Şuan linkte ben girdiğimde 6.499 olarak gözüküyor. Bu bütçede telefon almak isteyen varsa kaçırmasın.

Redmi serisi alınmaz çok kısa ömürlü oluyorlar.

Çok kısa nasıl bir zaman dili mi? Mesela bir telefon 2 yıl garantili ise çok kısa benim için 3 Ay'a tekabül ediyor. E öyle ise bana göre sen kolpadan bir insansın ve cahilsin.
Ama çok kısa ömür sana göre 3 yıl ise, tamamen kabul edilebilir bir süre.

İçerisinde yapmadığım şey kalmayan Redmi Note 10 Pro cihaz şu an afallamaya yeni yeni başlıyor ve 1 senesi dolmak üzere. Ayrıca aylardır 128/100GB kullanıyorum ve şarjda kullanıyorum.
Ona rağmen sağlam kullanılmış S20FE'den Full parlaklıkta daha uzun ekran süresi veriyor.

Komple Redmi serisi demeniz biraz absürt olmuş. Her düşük Android telefon bir kaç yıla kasmaya başlar. Adam akıllı bir şey alırsanız öyle bir şey yaşanmaz. Kronik sorun diyorsanız 9 serisini saymazsak çokta görmedim öyle bir model. 10S'de gayet iyi bir telefon fiyatı için.

Note 9 Pro kullaniyorum hocam ne gibi kronik sorunu var bilmediğim için soruyorum.

TR şartlarında bir telefon en az 3 sene dayanmalı bence. Malum durumlardan her sene telefon değiştirebilene helal olsun. Onun da zaten bu telefon ile işi olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı