Redmi Note 10S alınır mı?

S7 ısınıyor kanki. Hem de öyle böyle değil.
S7 serisinde bir ısınma sorunu yok. Isınma dereceleri gayet normal.

O fiyata da Note 10S alınabilir bir ürün. 6 GB modeli 2400 TL'ye satılıyordu normalde. Yasal değil ama tercih senin.

Maalesef. Ben de Bramite, Jumbo, Auro Store falan kullanıyorum ama google benim için önemli. Hizmetlerinden vazgeçemiyorum :D En azından böyle sadece Google çalabiliyor. Bir de İnstagram, Whatsapp kullanıyor o yüzden bi de Facebook çalışıyor :D

Arkadaşlar Redmi Note 10s'nin arka kısmındaki plastik çok kötü duruyor.

Son düzenleme:
O paraya degmez bence. Baska modeller bakmanizi oneririm. Ayrica, Redmi'nin RAM'leri genellikle yavas oluyor o paraya iPhone 6S Plus veya 7 deneyebilirsiniz oneririm.

Kardeşim şakamı yapıyorsun iPhone 7 ve 6S ile bunu nasıl kıyslayabilirsin ben Redmi Note 8 ile çoğu oyunu ve programı kullanabiliyorum kesinlikle alınır ama amaç oyun oynamaksa POCO bakılabilir.

Arkadaşlar kaçak yollardan 8 GB RAM ve 128 GB hafızalı bir Redmi Note 10s buldum. Alayım mı? 2300 TL.

Fiyatı iyi ama aldığınız yer kaçak IMEI'yi silmeden Custom ROM atıyorsa Poco X3 NFC bakın bence. X3 Pro'da NSA koruması var diye biliyorum.

Arkadaşlar kaçak yollardan 8 GB RAM ve 128 GB hafızalı bir Redmi Note 10s buldum. Alayım mı? 2300 TL.

Çok iyi fiyat.
Al geç düşünme bile.

Fiyatı iyi ama aldığınız yer kaçak IMEI'yi silmeden Custom ROM atıyorsa POCO X3 NFC bakın bence. X3 Pro'da NSA koruması var diye biliyorum.

Kanki POCO'nun tasarımını beğenmedim.
Çok iyi fiyat.
Al geç düşünme bile.
İki gündür bakıyorum ama oyun performansı tatmin etmedi gibi ve arkasında çok itici bir plastik var, kötü duruyor.

Cosmic Purple rengini bulmam lazım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı