Redmi Note 10S alınır mı?

Ben olsam alırdım. Bazıları ne kadar beğenmese de Xiaomi güzel marka.

Note 10s aldım geçen ay, 6S Plus telefonumdan geçmiştim inanılmaz derecede (şaka yapmıyorum) yavaşlık sezdim. Kamerası zaten kötü yani, performansından da pek memnun kalmayınca geri döndüm 6S Plus telefonuma. Oyun oynayan birisi değilim oyunlardaki performansını hiç bilmiyorum. Fakat menülerde çok takılmalar yaşadım bilginiz olsun. Kamera ve performansa önem vermiyorsanız alınır. Pili inanılmaz iyi gidiyor bu arada 10 saat ekran sürelerini rahat alıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 2500 mAh ile 6 saat sot veriyor, Android 4000 ile ancak aynı süreyi yakalıyor, iPhone 13 pil şampiyonları :D 13 Pro Max şu an diğer Android cihazlardan çok daha fazla sot veriyor.

Bunun en temel 3 sebebini de ben söyleyeyim:
1: Yazılım, artık bunu bilmeyen yoktur, iOS Android'e göre daha stabil ve optimize olduğu için daha az güç tüketiyor.

2: Donanım, Apple işlemcileri verimlilik anlamında son derece iyi bu sebeple pil performansı daha fazla artıyor.

3: Yazılım ve donanım uyumluluğu, yazılım ve donanımın birbirine entegre ve uyumlu bir biçimde çalışmasından dolayı yukarıdaki etkenler çok daha iyi bir hale geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı