Redmi Note 10s Bootloader kilidi açma

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE B450M S2H / R5 2400G / 2×8 CORSAİR 3000MHZ RAM / A400 500GB SSD
Selam öncelikle cihazım Redmi Note 10s ve ben bu cihaza MIUI 12.5 ROM'unu yüklemek istiyorum ve tüm programları sürücüleri kurdum ancak Bootloader kilidini açıp kapatan uygulamadaki Unlockbootloader.bat dosyasını çalıştırınca açılıp kapanıyor ama izlediğim t6'üm videolarda bu komut açık kalıyor bu sıkıntıdan nasıl kurturulurum.

Dosya Ekleri

• egsg.PNG
    egsg.PNG
    18,4 KB · Görüntüleme: 34
Selam öncelikle cihazım Redmi Note 10s ve ben bu cihaza MIUI 12.5 ROM'unu yüklemek istiyorum ve tüm programları sürücüleri kurdum ancak Bootloader kilidini açıp kapatan uygulamadaki Unlockbootloader.bat dosyasını çalıştırınca açılıp kapanıyor ama izlediğim t6'üm videolarda bu komut açık kalıyor bu sıkıntıdan nasıl kurturulurum.

Cihaz kayıtlı mı kayıtlı ise neden normal bir açma işlemi gerçekleştiremiyorsunuz?

@sonDorsEbükücü,
MediaTek islemcilerde hemen acabiliyorduk, bunu indirin ve calistirin.

Klasore cikartacaksiniz bu arada.
Hocam Note 10S çok ısınıyor ben memnun olmuyorum bunun yerine Note 11 modeli var onla takas etsem bişey olurmu onda ısınma vs sorun varımdır acaba

@sonDorsEbükücü,
MediaTek islemcilerde hemen acabiliyorduk, bunu indirin ve calistirin.

Klasore cikartacaksiniz bu arada.
hocam klasöre çıkardım unlock yapıyorum ama cmd açık kalması gerekiyorken cmd geri hemen kapanıyor yarım saniye açık kalıyor sadece

Son düzenleme:

Geri
Yukarı