Xiaomi Redmi Note 6 Pro Bootloader Kilidi Açma

78501

Kilopat
Makaleler
5
Camera2api yüklemek için cihazımın bootloader kilidini açmak istiyorum. 15 gün önce açmak için başvurdum ve süresi bitti.
  • Kilidi açtığımda cihazın garantisi bozulur mu? (Lite Teknik Servis)
  • Kilidi tekrardan nasıl kapatabilirim?
  • Aklımda EU ROM yüklemek de var. Kullananlar yorumlarını yazarsa sevinirim.
Teşekkür ederim.
Yardımcı olan herkese teşekkür ederim (!). Bootloader kilidini açtım. Ardından Camera2api kuramadığım için tekrardan en başa dönme kararına vardım.

Son düzenleme:
Komutlarla olmuyor. 😊 Camera2Api enabler modülünü Magisk üzerinden kurun, o zaman oluyor. A2 kullandığımdan biliyorum, ne build.prop'tan ne de terminalden etkinleştiriliyor. :)

Komutlarla olmuyor. 😊 Camera2Api enabler modülünü Magisk üzerinden kurun, o zaman oluyor. A2 kullandığımdan biliyorum, ne build.prop'tan ne de terminalden etkinleştiriliyor. :)
MIUI Forum'da öyle yazmışlardı. Ben de gerekli komutları verdiğimde Manual Cam Test yazılımından geçemedi yine de.

Bootloader kilidini dediğim yoldan açınca sıfırlanmamıştı hatırladığım kadarıyla. Ama Note 6'da ne olur bilemem. Bootloader açılmadan TWRP kuruluyorsa -geçic TWRP- yedek alıp sıfırlayın?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı