Redmi Note 10S Erişilebilirlik izni yazısı kapatma nasıl yapılır?

melopit

Hectopat
Telefon modeli Redmi not 10S. Bir uygulamaya izin verirken sürekli bu uyarı çıkıyor ve 10 saniye bekletiyor. Ben bu 10 saniyeyi beklemek istemiyorum bunun bir çözümü var mıdır? Uygulamanın zaten erişim izini varken buga giriyor ve tekrar erişim almamı istiyor haliyle kapat aç yapmak durumunda kalıyorum ve sürekli bu 10 saniyeyi beklemek zorunda kalıyorum.

Dosya Ekleri

• izin.jpg
    izin.jpg
    50,9 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon modeli Redmi not 10S. Bir uygulamaya izin verirken sürekli bu uyarı çıkıyor ve 10 saniye bekletiyor. Ben bu 10 saniyeyi beklemek istemiyorum bunun bir çözümü var mıdır? Uygulamanın zaten erişim izini varken buga giriyor ve tekrar erişim almamı istiyor haliyle kapat aç yapmak durumunda kalıyorum ve sürekli bu 10 saniyeyi beklemek zorunda kalıyorum.
Bazı romlarda bu süreyi beklemiyorsun. Stock kullanıyorsan beklemek zorundasın.

Ya modlanmış Versionlar yada Root atman gerek yoksa başka türlü geçemezsin

Aynen ya ben de kapatmam lazım. Xiaomi Poco X6 Pro Android 14 kullanıyorum. Bunu kapatmanın bir yolu vardır elbet. Always On Display 10 saniye sınırını kaldıran, sürekli açık tutan yöntemi buldum. Bunu da bulmam lazım.

Geri
Yukarı