İşte Xiaomi'nin yeni işletim sistemi HyperOS!

Kullanıcı311

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Lei Jun, Dün sabah 5 saat gibi X (Twitter) üzerinden yeni bir tweet ile Yeni Xiaomi HyperOS işletim sistemini duyurdu. Xiaomi 14 serisi ile gelmesini bekliyoruz. Tweet'te şöyle yazıyor;

"bugün tarihi bir an yaşanıyor. Yıllar süren kolektif çalışmanın ardından, yeni işletim sistemimiz #XiaomiHyperOS resmi olarak #Xiaomi14Series tarihinde kullanıma sunulacak."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım MIUI gibi olmaz. Umutluyum. Port falanda çıkar artık. Eski cihazlar için de çıkarsa çok iyi olur. Port aramayalım😃 MIOS beklerken böyle bir isimle çıkması daha iyi. Android tarafından bağımsız olursa kötü olur. Ambargo bile yiyebilir.

Haber yapılana kadar hiç bir görüntü veya bilgi sızmamış olması muazzam. OS'le alakalı tüm sızıntılar haberden sonra yapılmış. Arama motorlarında tarih kısıtlamalı arama gerçekleştirdim de hiç bulamadım OS'le alakalı bilgi.

Benim Redmi Note 10 Pro ile su sekil bakis attik:

1697648724373.png

Saka bir yana pek umudum yok. Custom ROM'dan devam.

Lei jun, dün sabah 5 saat gibi X (Twitter) üzerinden yeni bir tweet ile yeni Xiaomi hyperos işletim sistemini duyurdu. Xiaomi 14 serisi ile gelmesini bekliyoruz. Tweet'te şöyle yazıyor;

"bugün tarihi bir an yaşanıyor. Yıllar süren kolektif çalışmanın ardından, yeni işletim sistemimiz #XiaomiHyperOS resmi olarak #Xiaomi14Series tarihinde kullanıma sunulacak."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Umarım MIUI gibi olmaz. Umutluyum. Port falanda çıkar artık. Eski cihazlar için de çıkarsa çok iyi olur. Port aramayalım😃 mıos beklerken böyle bir isimle çıkması daha iyi. Android tarafından bağımsız olursa kötü olur. Ambargo bile yiyebilir.

*Sistem yanıt vermiyor*

Lei jun, dün sabah 5 saat gibi X (Twitter) üzerinden yeni bir tweet ile yeni Xiaomi hyperos işletim sistemini duyurdu. Xiaomi 14 serisi ile gelmesini bekliyoruz. Tweet'te şöyle yazıyor;

Umarım MIUI gibi olmaz. Umutluyum. Port falanda çıkar artık. Eski cihazlar için de çıkarsa çok iyi olur. Port aramayalım😃 mıos beklerken böyle bir isimle çıkması daha iyi. Android tarafından bağımsız olursa kötü olur. Ambargo bile yiyebilir.

*Sistem yanıt vermiyor*

Geri
Yukarı