Redmi Note 10S MIUI 14 geldi mi?

Xiaomi bazen güncellemeyi kesiyor.
Hocam buradaki sorun bu değil. Arkadaş MIUI 14'ü, MIUI 13 yükseltmesini yapmadan almaya çalışmış. Anladınız mı :D?

Miui 13 alan tüm cihazlara gelecektir.
Gelmesi içinde Miui 13 güncellemesi yapmanıza gerek yoktur, bazı cihazlara aynı model olduğu halde geç veya erken gelebiliyor.
Sabırla bekleyin.

Miui 13 alan tüm cihazlara gelecektir.
Gelmesi içinde Miui 13 güncellemesi yapmanıza gerek yoktur, bazı cihazlara aynı model olduğu halde geç veya erken gelebiliyor.
Sabırla bekleyin.
MIUI 13 güncellemesini yapmadan 1 üst sürüme direkt geçemezsiniz... Ancak ROM atarsınız ki ne gerek var. Boşa yorumlar sallamayın arkadaşlar. Android sürümlerinde 1 katmanı atlayamazsınız. Her katmanı kurmanız gerekir.

Siz gelen bir güncellemeyi kurmayarak sistemi eksik bırakırsınız. Diğer güncelleme de o eksiği kapatmadan gelmez. ROM kurarak direkt geçilebilir ama ne gerek var ki?
Benim bildiğim kadarıyla direk geçiş için önceki önemli tüm verileri hali hazırda hala kurmakta. Sıfır kurulum olarak herzaman indiriyor.
Xiaomi kullanan insanlarda çok kez tanıklık ettim, Miui 13 felaketi yüzünden çoğu kişi 12'ye geri döndü ve direk 14'e geçiş yaptı.
Özellikle X3 Pro sahipleri.

Benim bildiğim kadarıyla direk geçiş için önceki önemli tüm verileri hali hazırda hala kurmakta. Sıfır kurulum olarak herzaman indiriyor.
Xiaomi kullanan insanlarda çok kez tanıklık ettim, Miui 13 felaketi yüzünden çoğu kişi 12'ye geri döndü ve direk 14'e geçiş yaptı.
Özellikle X3 Pro sahipleri.
O kişiler ROM kurarak geçtiler... Hiç kimse "bana direkt güncelleme geldi" demedi. MIUI 12'ye nasıl döndüler sanıyordunuz? Aslında ROM kurmak da denmez de, MIUI 14 güncelleme paketi ile geçtiler diyeyim. Yerel yükseltme dediğimiz işlemi kullanarak bir paket ile geçebiliyorsunuz en son sürümlere direkt.

Geri dönüş için rom tabiki yaptılar, aptal değilim.
Ama geçiş için direk güncelleme arayüzünden yapılabiliyor, ve tam paket olarak rom'u zaten telefon indirmekte.
Sizin anlayacağınız yok. Daha fazla tartışmayacağım. Ayrıca ben yorumumda "aptalsın" diye bir kelime de söylemedim. Kendinizi haklı çıkartmaya çalışmayın.

Geri
Yukarı