Çözüldü Redmi Note 10S ROM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Hyper OS tabanlı bir roma geçecegim ve onda kalacağım önereceğiniz ROM var mı ReonOS ve meme OS biliyorum ben ReonOS biraz geç güncelleme alıyor sanırım ama herkes onu önerdi sizce hangisine geçeyim ya da önereceğiniz var mı? @Ali_Toprak hocam bu Hyper OS romlarinda hangi roma geçersem geçeyim AOD ve kilit ekranı animasyonları akıcı gelmiyor bir çözümü var mıdır acaba.

Çözüm
Hocam bu Hyper OS romlarinda hangi roma geçersem geçeyim AOD ve kilit ekranı animasyonları akıcı gelmiyor.

Çünkü port ROM. Orijinal yazılım olmadığı için akıcı değil. Fakat gördüğüm en akıcı olduğunu düşündüğüm bir HyperOS portu var. Onu atacağım.

HyperOS Endonezya portu.
HyperOS Global Port
(Telegram linki atamam maalesef. Forumda yasakmış.)
Kernel su on ad away modülüydü galiba eskiden çalışıyordu şimdi çalışmıyor.

Ben bir bakayım. Bende de şu an KernelSU yüklü.

Sanırım çalışıyor.

Screenshot_20240303-180722_AdAway.png

Son düzenleme:
Ben bir bakayım. Bende de şu an KernelSU yüklü.

Sanırım çalışıyor.

Eki Görüntüle 2131885

Hocam bende Adaway açılıp kapanıyordu sürekli sizde var mı öyle bir şey şimdi kuracağım KernelSU.

Hocam bende Adaway açılıp kapanıyordu sürekli sizde var mı öyle bir şey şimdi kuracağım KernelSU.

Hocam ekran kapalıyken aşırı şarj yiyor cidden ROM telefonu bugün çok az kullanmama rağmen şarjım az kaldı en iyi cr droide geçmek olacak sanırım.

Screenshot_20240304-150607_Battery Guru.png

Son düzenleme:

Hocam ekran kapalıyken aşırı şarj yiyor cidden ROM telefonu bugün çok az kullanmama rağmen şarjım az kaldı en iyi cr droide geçmek olacak sanırım.

Eki Görüntüle 2132528
Deep sleep yok o halde.
Base olarak MIUI 12.5 sürümünü mü alıyor?

Official olan mı? Ona geçmeyin derim. Geliştiricisi o kadar becerikli değil maalesef. Büyük ihtimal içeriden tanıdığı var.

Hangisini kurayım peki un offical olarak.

Official olan mı? Ona geçmeyin derim. Geliştiricisi o kadar becerikli değil maalesef. Büyük ihtimal içeriden tanıdığı var.

Hocam cr droid kurdum kernel su nasıl kurabilirim castom ROM'lara.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı