Redmi Note 10s sürüm düşürme

uroxx7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
(PC)
CPU: Intel i9 13990H
RAM: LPDDR5 (16x2) 32 Gb Ram
SSD: 1 TB M2ssd (samsung evo)
GPU: Nvidia Geforce RTX 3090
Meslek
SIVACI
Redmi Note 10s telefonuna sahibim.
MIUI 14 güncellemesi geldi. Güncellemeyi yaptım hoşuma da gitti fakat karanlık moddan kendi kendine atıyor arada kasıyor FPS düşüşü gibi sorunlar yaşıyorum...

Benim sorunum şu Fastboot ile bootliader kilidini açmadan nasıl güvenli ve sağlam bir şekilde MIUI 13 yükleyebilirim?
Cihaz güncelleme alabilecek şekilde varmış o nasıl oluyor? Bağlantısının kesilmesini ve "System has been destroyed" hatasını almadan veya açılışda takılmadan güzel bir şekilde MIUI 13'e düşürmek istiyorum.

Dostlar yardımm edin banaa...😁

Hocam güncelleyiciyi kandırma yöntemi ile kurabilirsiniz. Ben öyle kuruyorum mesela yakında Redmi 9T ye indenosia sürümüne MIUI 14 gelsin direk ona geçeceğim bu yöntem ile.

Hocam güncelleyiciyi kandırma yöntemi ile kurabilirsiniz. Ben öyle kuruyorum mesela yakında Redmi 9T ye indenosia sürümüne MIUI 14 gelsin direk ona geçeceğim bu yöntem ile.

Hocam o artık çalışmıyor denemeyin brick olur sadece Android 11 de çalışıyor.

Cihazdan cihaza değişiyor söylemeyi unuttum ama tehlikeli yöntem.

Hocam o artık çalışmıyor denemeyin brick olur sadece Android 11 de çalışıyor.

Çalışmadığını nereden çıkardınız? Ben Redmi 9T ye 3 kere Android 12 sürümü üzerinden değiştirme yaptım. Global sürümden Endonezya ROM'una ondan TR ROM'una MIUI 14 geldiği için şu an global romdayım Endonezya sürümüne MIUI 14 gelince ona geçeceğim sadece Android 11 de çalışıyor 12 de çalışmıyor gibi bir şey yok yanlış bilgi vermeyin.

Cihazdan cihaza değişiyor söylemeyi unuttum ama tehlikeli yöntem.

Doğru söylüyorsunuz ben Redmi 9T de birçok kez değiştirme yaptım hiçbirinde sıkıntı olmadı.

Çalışmadığını nereden çıkardınız? Ben Redmi 9T ye 3 kere Android 12 sürümü üzerinden değiştirme yaptım. Global sürümden Endonezya ROM'una ondan TR ROM'una MIUI 14 geldiği için şu an global romdayım Endonezya sürümüne MIUI 14 gelince ona geçeceğim sadece Android 11 de çalışıyor 12 de çalışmıyor gibi bir şey yok yanlış bilgi vermeyin.

Hocam siz bilirsiniz bende kullandım saf değilim biliyorum ama Android 12 için tehlikeli brick olma olasılığı daha yüksek.

Doğru söylüyorsunuz ben Redmi 9T de birçok kez değiştirme yaptım hiçbirinde sıkıntı olmadı.

Garantisi bitsin direk EU ROM'a geçeceğim bu arada :D çok kasıyor her saniye reklam var bıktım ya :D

Hocam siz bilirsiniz bende kullandım saf değilim biliyorum ama Android 12 için tehlikeli brick olma olasılığı daha yüksek.

Doğrudur hocam ben sadece benim cihazımda sıkıntı olmadığını ve çoğu cihazda da hala çalıştığını söylüyorum. 👍

Hocam garantiyi boş verin ben açtım Custom ROM'da kullandım rootladım sonra stock kurup kitledim 0 gibi oldu şu an.

Hocam stock kurup Bootloader kilitleyince garanti kabul ediyor mu?

Hocam garantiyi boş verin ben açtım Custom ROM'da kullandım rootladım sonra stock kurup kitledim 0 gibi oldu şu an.

Hocam telefon benim olsa zaten garanti umurumda değil ama babamın babamda biraz sakar daha dün sanayiye gittik gözümün önünde telefon elinden düştü ayağına çarptı kaydı arabanın lastiğine çarpıp sekti en son duvara vurup yere düştü :D Allah'a şükür ekranda çizik bile yok :D işte bu yüzden garanti gitsin istemiyorum :)

Hocam stock kurup Bootloader kilitleyince garanti kabul ediyor mu?

Hocam telefon benim olsa zaten garanti umurumda değil ama babamın babamda biraz sakar daha dün sanayiye gittik gözümün önünde telefon elinden düştü ayağına çarptı kaydı arabanın lastiğine çarpıp sekti en son duvara vurup yere düştü :D Allah'a şükür ekranda çizik bile yok :D işte bu yüzden garanti gitsin istemiyorum :)

Hocam garantide galiba anlaşılıyormuş ama giriyor garantiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı