Çözüldü Recovery Redmi Note 10S telefona TWRP yükledikten sonra Redmi yazısında gelip gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnesCemil

Centipat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Redmi Note 10S cihazıma TWRP kurdum fakat ilk kurdugumda asla TWRP ekranına ulaşamadım hep telefonun kendi recovery ekranı geliyordu. Birkaç tane farklı dosya denedim sonra telefon surekli Redmi yazısında açılıp kapanmaya başladı, içerisinde stock ROM yüklüydü. Ben de şu an eea ROM yüklü onu Mi Flash ile telefonun içine atsam sorun çözülür mü yoksa illa stock ROM olmak zorunda mı?

Sonunda uygun bir TWRP buldum kurulumu yaptım sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
Redmi Note 10S cihazıma TWRP kurdum fakat ilk kurdugumda asla TWRP ekranına ulaşamadım hep telefonun kendi recovery ekranı geliyordu. Birkaç tane farklı dosya denedim sonra telefon surekli Redmi yazısında açılıp kapanmaya başladı, içerisinde stock ROM yüklüydü. Ben de şu an eea ROM yüklü onu Mi Flash ile telefonun içine atsam sorun çözülür mü yoksa illa stock ROM olmak zorunda mı?

Hocam her TWRP her MIUI vendorüne uygun değildir. Size tavsiyem stabil bir OFox kurun. (Sıkıntı yoksa gerek yok.) TWRP o cihazda hiç stabil değil. Size atacağım birazdan stabil OFox'u Her vendor ve her MIUI sürümüne uyumlu. (Test eden kişiye göre.) Kurulumunu TWRP'den ZIP flaşlama ile yapabilirsiniz.

Stabil OFox linki:

Hocam her TWRP her MIUI vendorüne uygun değildir. Size tavsiyem stabil bir OFox kurun. (Sıkıntı yoksa gerek yok.) TWRP o cihazda hiç stabil değil. Size atacağım birazdan stabil OFox'u Her vendor ve her MIUI sürümüne uyumlu. (Test eden kişiye göre.) Kurulumunu TWRP'den ZIP flaşlama ile yapabilirsiniz.

Stabil OFox linki:

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam her TWRP her MIUI vendorüne uygun değildir. Size tavsiyem stabil bir OFox kurun. (sıkıntı yoksa gerek yok.) TWRP o cihazda hiç stabil değil. Size atacağım birazdan stabil OFox'u her vendor ve her MIUI sürümüne uyumlu. (test eden kişiye göre.) Kurulumunu TWRP'den ZIP flaşlama ile yapabilirsiniz.

Stabil OFox linki:

Hocam ben Evolution X ROM kuracaktım ama bir türlü kuramadım kurmak için MIUI 12.5 kurmam gerekiyor mu çunku ben MIUI 14 global yuklu bir sekilde TWRP ile kurmayı denedim kuruldu gibi gözüküyor ama kurulmuyor.

Geri
Yukarı