Çözüldü Redmi Note 10s'e Android 12 güncellemesi neden gelmiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KOSTOK

Decapat
Redmi Note 10s kullanıcısıyım ve Android çıktığından beri bir türlü Android 12 güncellemesi gelmedi. Android 12 çıkalı 6 ay olmasına rağmen neden bu telefona Android 12 ve MIUI 13 gelmiyor? En son ise MIUI 12.5.6.0 güncellemesi aldım. ROM yüklemek isterdim ama telefonun 2 yıl garantisi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 10s Türkiye telefonuma hala gelmedi size nasıl geldi ya da MIUI 13'ten önce en son hangi güncellemeyi aldı benimki şu an 12.5.8.0 sürümünde.
Bana da gelmedi hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-12-09-33-21-109_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-06-12-09-33-21-109_com.android.settings.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 55
Benimki de aynen bu şekilde hocam Android 12 çıkalı 9 ay olmuş hâla gelmedi.

Dostum sen de bir problem olabilir. Ayrıca çıkalı 9 ay oldu ama geliştirici. Bu herkes için sanırım. Çünkü ben geliştiriciye kayıt olup herhangi bir işlem yapmadım. Sadece bekledim normal bir kullanıcı olarak, dün gece 12:00'dan sonra güncelleme geldi ve kurdum.
Not: Telefonun şarj olayı sanırım daha iyi oldu. Ayrıca menü geçişleri daha soft ve kararlı, uygulamalar bir tık daha iyi açılıyor. Ve henüz telefonu sıfırlamadım. Güncelleme yaptım ve öyle duruyor. Bir de RAM kısmında 6+1 GB yazıyor. Son bir şey, Redmi Note 10S Türkiye Firmware için senin sürüm var. Global için çıktı sanıyorum ki. Benim telefonum global.
WhatsApp Image 2022-06-12 at 17.11.16.jpeg

Dostum sen de bir problem olabilir. Ayrıca çıkalı 9 ay oldu ama geliştirici. Bu herkes için sanırım. Çünkü ben geliştiriciye kayıt olup herhangi bir işlem yapmadım. Sadece bekledim normal bir kullanıcı olarak, dün gece 12:00'dan sonra güncelleme geldi ve kurdum.
Not: Telefonun şarj olayı sanırım daha iyi oldu. Ayrıca menü geçişleri daha soft ve kararlı, uygulamalar bir tık daha iyi açılıyor. Ve henüz telefonu sıfırlamadım. Güncelleme yaptım ve öyle duruyor. Bir de RAM kısmında 6+1 GB yazıyor. Son bir şey, Redmi Note 10s Türkiye Firmware için senin sürüm var. Global için çıktı sanıyorum ki. Benim telefonum global.
Eki Görüntüle 1417313

Benimki de global cihaz bana gelmedi. Geliştiriciye nereden kayıt oldunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı