Redmi Note 11 kendi arama uygulaması gelmedi

Xilared

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Redmi Note 11'e Android 13/MIUI 14(14.0.2) geldi. Yeniden başlattıktan sonra telefona mi mesajlar (kendi mesajlar uygulaması) geldi ama arama ve kişiler uygulamalaeı gelmedi. Hala Google. Uygulamalara baktım yoktu. APK olarak yüklemeye çalıştım açılmadı. Sadece mesajlar uygulaması mı geliyor yoksa bende mi sorun var? Varsa nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim Xiaomi, Redmi ve Poco telefonların Çin ve Endonezya bölgeleri dışında Global ve Avrupa yazılımlarında Google Kişiler, Telefon ve Mesaj uygulaması kullanıyor. Birde Çin yazılımını diğer bölgelere uyarlayan EU ROM'larda Xiaomi'nin kendi mesaj, telefon ve kişiler uygulaması var.

Benim bildiğim Xiaomi, Redmi ve Poco telefonların Çin ve Endonezya bölgeleri dışında Global ve Avrupa yazılımlarında Google Kişiler, Telefon ve Mesaj uygulaması kullanıyor. Birde Çin yazılımını diğer bölgelere uyarlayan EU ROM'larda Xiaomi'nin kendi mesaj, telefon ve kişiler uygulaması var.
Bir sitede görmüştüm. MIUI 14'e Global, Türkiye... Romlarda Xiaomi artık kendi uygulamalarını kullanacak diye. Güncellendikten sonra da kendi mesajlar uygulamasını gördüm ama Arama ve Kişiler yoktu.

Kişiler yazınca çıkar.
Çıkmadı.

İleride böyle birşey yaparlarsa bilmiyorum ama henüz yok Global pazarda hala Google uygulamaları kullanıyorlar.

Geri
Yukarı