Redmi Note 11 Pro+ 5G 6 GB ne kadar götürür?

Bütçe
10000
10k bandında kendime telefon bakıyorum. Günlük kullanım için. Sizce ne kadar götürür beni artı olarak telefon güncellemleri vs. de?
Götürmez.

O fiyata Redmi note 12 pro 5g ya da redmi note 12 pro+ 5g ye bakmalısın

@Çınar ÇİFTÇİ önerdiğiğin telefon f2 pro, kamerası rezalet ve 2020 de çıkmış bir telefonu öneriyorsun ama benim önerdiğim f2 prodan çok daha iyi bir telefonu beğenmiyorsun komik ve ilginç

Son düzenleme:
O fiyata Redmi Note 12 Pro 5G ya da Redmi Note 12 Pro+ 5G'ye bakmalısın.

@Çınar ÇİFTÇİ önerdiğiğin telefon F2 Pro, kamerası rezalet ve 2020 de çıkmış bir telefonu öneriyorsun ama benim önerdiğim F2 Pro'dan çok daha iyi bir telefonu beğenmiyorsun komik ve ilginç.

A34'te attım. Ben kamerayı çok kullanmıyorum. A34 varken 12 Pro alınmaz.

A34'te attım. Ben kamerayı çok kullanmıyorum. A34 varken 12 Pro alınmaz.
reis istersen bir a34 vs 12 pro 5g yi izle o zaman anlarsın hem 12 pro 5g daha ucuz. Ayrıca 12 pro demiyorum 12 pro 5g diyorum ikisinin arasında çok fark var ve senin önerdiğin fiyata 12 pro plus 5g bile geliyor

reis istersen bir a34 vs 12 pro 5g yi izle o zaman anlarsın hem 12 pro 5g daha ucuz. Ayrıca 12 pro demiyorum 12 pro 5g diyorum ikisinin arasında çok fark var ve senin önerdiğin fiyata 12 pro plus 5g bile geliyor
MIUI ile One UI karşılaştır bakalım hangisi daha iyi.
1711394360915.png

Performansı neredeyse hiç etkilemeyecek kadar küçük farklar bunlar. Kullanım olarak kesinlik 12 Pro 5G, A34 de damla çentik var o bile almamaya yeter. Ve batarya şarj konusundada 12 Pro 5G daha iyi olup kamerada başabaşlar.

MIUI'da reklam var. Yazılımı insanı delirtiyor. Custom ROM atılırsa 12 Pro+ 5G daha iyi ama stock hallerinde Samsung'u tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı