Redmi Note 11 Pro Fortnite desteklenmiyor

CosmoNova

Hectopat
Xiaomi Redmi Note 11 Pro kullanıcısıyım. Epic Games mobil uygulamasını sitesinden indirdim ama minimum sistem özelliklerinin üstünde olmasına rağmen desteklenmiyor diyor. Redmi Note 10 Pro kullanan arkadaşım oynayabiliyorken bende desteklenmiyor yazması garip geldi. APK oynama yolları da zaten şu an çalışmıyor bildiğim kadarıyla. Destek gelir mi sizce yakında?

Xiaomi Redmi Note 11 Pro kullanıcısıyım. Epic Games mobil uygulamasını sitesinden indirdim ama minimum sistem özelliklerinin üstünde olmasına rağmen desteklenmiyor diyor. Redmi Note 10 Pro kullanan arkadaşım oynayabiliyorken bende desteklenmiyor yazması garip geldi. APK oynama yolları da zaten şu an çalışmıyor bildiğim kadarıyla. Destek gelir mi sizce yakında?
Hocam Telefon Desteklemiyorsa Açılmaz Zorlamayın.

Anladım herhalde Epic Games Redmi 11 ve sonrası için destek vermeyecek Xiaomi tarafında çok garip. Redmi Note 8 veya 10 falan kullanan ama oynayabilen arkadaşlarım var. Epic Games desteğe yazdım bu konuda bir bilgi bulunmadığını söyledi.
Hocam note 8 pro> Redmi note 11 Pro Redmi note 8 helio g90t kullanırken note 11 Pro helio g96 kullanıyor Note 8 pro daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı