Redmi Note 11 Pro içinden ses geliyor

Gapirkont

Kilopat
Bugün telefoncudan 2.el bir Redmi Note 11 Pro satın aldım. Eve gelince telefonu masaya koyarken içinden geldiğini düşündüğüm bir ses geldiğini fark ettim. Telefonda genel itibarıyla hiçbir sorun yok, bayağı da temiz duruyor. Videoda daha fazla gibi gözükmüş ancak normalde bu kadar fazla değil, evet duyuluyor ancak videoda 2X daha fazla gibi olmuş. Bu ses normal midir? Geri götürmeli miyim? İçinin açılıp bir parça vs. takılmayı unutulduğunu düşünmeye başladım, umarım öyle bir şey yoktur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Kaan Diktaş

Son düzenleme:
İki sebepten ötürüdür diye düşünüyorum. Birincisi kamera çıkıntısı yüzünden telefon zemine tam oturmuyor. Telefon elinde iken ekrana aynı dokunuşları yaptığında da ses geliyor mu? Geliyorsa ekran değişimi olmuştur muhtemelen ama işçilik iyi yapılmamıştır.

İki sebepten ötürüdür diye düşünüyorum. Birincisi kamera çıkıntısı yüzünden telefon zemine tam oturmuyor. Telefon elinde iken ekrana aynı dokunuşları yaptığında da ses geliyor mu? Geliyorsa ekran değişimi olmuştur muhtemelen ama işçilik iyi yapılmamıştır.

Telefon elimdeyken vurduğumda da aynı ses geliyor hocam. Ekranda herhangi bir sallanma vs. yok ama, orijinal gibi de duruyor. 120Hz gayet akıcı, dokunmatikte bir problem yok ve renkler de gayet güzel. Ekran değiştiyse de orijinal takılmıştır diye düşünüyorum. Bu ses ekran değiştiğinde mi gelir?

Telefon elimdeyken vurduğumda da aynı ses geliyor hocam. Ekranda herhangi bir sallanma vs. yok ama, orijinal gibi de duruyor. 120Hz gayet akıcı, dokunmatikte bir problem yok ve renkler de gayet güzel. Ekran değiştiyse de orijinal takılmıştır diye düşünüyorum. Bu ses ekran değiştiğinde mi gelir?

O zaman senin de tahmin ettiğin gibi içerde eksik vidalı veya yerinden çıkmış bir parça olabilir.

Bu videoyu izledim ama hangi parçadan kaynaklıdır tahminim yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı