Redmi Note 11 Pro ön kameraya geçmiyor

Bellic

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Az önce görüntülü konuşmada durup dururken aniden ön kameram arka kameraya geçti. Ön kameraya çevirdiğimde ise arka kameralardaki ana lense geçmeyip küçük olan lenslerden birine geçiyor. Telefonu düşürmedim, bir şey gelmedi, kamerayı fabrika ayarlarına çevirdim dört kez, kapatıp açtım ama yine düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Az önce görüntülü konuşmada durup dururken aniden ön kameram arka kameraya geçti. Ön kameraya çevirdiğimde ise arka kameralardaki ana lense geçmeyip küçük olan lenslerden birine geçiyor. Telefonu düşürmedim, bir şey gelmedi, kamerayı fabrika ayarlarına çevirdim dört kez, kapatıp açtım ama yine düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.
O telefona HyperOs güncellemesi geldi mi?
Eğer geldiyse uygulamada problem vardır yazılım güncellemesi beklemelisin.

Fakat MIUI kuruluysa ve böyle bir sorunla karşılaşıyorsan garantisi varsa direkt garantiye gönder.

MIUI kurulu evet ama şöyle bir sıkıntı var, garantiye gönderdiğim zaman telefonu sıfırlıyorlar mı?
Anakart arızalı bir şey varsa sıfırlanma yapılmaz fakat sürümünde bir sıkıntı varsa sıfırlama yaparlar.

İstersen ufak bir not yaz ve telefonun ekranına yapıştır, böylece ellerinden geldiğince en son çare olarak format atarlar.

Geri
Yukarı