Redmi Note 11 Pro Plus alınır mı?

Bütçe
13000
aklın varsa xiamo den direkt uzak dur

sonra gelip teşekkür edersin.

Öncelikle herkese selam. iPhone X kullanıcısıyım ve bilindiği üzere yeni güncelleme gelmeyecek. Sizce iPhone xden Redmi Note 11 Pro Plus'a geçilir mi?
iphone 10 u sat ekstra para ekle ve 2. el iphone 13 lere bak. hayatına böyle devam et ama yıllardır xiamo kullanıcısı olarak inatla söylüyorum bu telefondan uzak dur. İlk önce 3 ay sonra telefon anlamadığın şekilde yavaşlamaya başlayacak, klasörlerime gibi telefonun kendi verdiği uygulamalarda reklamlar çıkacak. Kendi istediği kafasına göre çin uygulamaları ya da market uygulamalarını indirecek. Instagram vs kullanırken bir kaç donmalar ya da birden kapanma sorunları yaşayacaksın. 3 yıldır kullanıyorum. Lütfen uzak dur. Ve sakin Xaomi fanboylarını dinleme.

Son düzenleme:
Aklın varsa xiamoden direkt uzak dur.

Sonra gelip teşekkür edersin.

iPhone 10'u sat ekstra para ekle ve 2. el iPhone 13'lere bak. Hayatına böyle devam et ama yıllardır xiamo kullanıcısı olarak inatla söylüyorum bu telefondan uzak dur. İlk önce 3 ay sonra telefon anlamadığın şekilde yavaşlamaya başlayacak, klasörlerime gibi telefonun kendi verdiği uygulamalarda reklamlar çıkacak. Kendi istediği kafasına göre Çin uygulamaları ya da market uygulamalarını indirecek. Instagram vs kullanırken birkaç donmalar ya da birden kapanma sorunları yaşayacaksın. 3 yıldır kullanıyorum. Lütfen uzak dur. Ve sakin Xiaomi fanboylarını dinleme.

Etrafımdaki çoğu kişi Xiaomi marka telefon kullanıyor ve memnunlar. Gerçekten çok kararsızım.

Etrafımdaki çoğu kişi Xiaomi marka telefon kullanıyor ve memnunlar. Gerçekten çok kararsızım.
hepsi ucuz diye kullanıyor inan bana insanların parası olsa şu lanet telefona 1 kere bakan olmaz. Refah durumu yüksek ülkelerde kullananı bırak adını bilen bile adam akıllı yok :D Berbat telefon tek söyliyeceğim bu. Ama nedense bu ülkede berbat olan şeyi inatla ucuz diye övüyorlar. Eğer Iphone modelini yükseltebiliyorsan yapacağın bu olsun. Yoksa ise X ile devam et. 1 yıl sonra keşke X de kalsaydım dememen için söylüyorum.

Hepsi ucuz diye kullanıyor inan bana insanların parası olsa şu lanet telefona 1 kere bakan olmaz. Refah durumu yüksek ülkelerde kullananı bırak adını bilen bile adamakıllı yok :D berbat telefon tek söyliyeceğim bu. Ama nedense bu ülkede berbat olan şeyi inatla ucuz diye övüyorlar. Eğer iPhone modelini yükseltebiliyorsan yapacağın bu olsun. Yoksa ise X ile devam et. 1 yıl sonra keşke X de kalsaydım dememen için söylüyorum.

Bu konuda size katılıyorum. Bu ekonomik şartlarda cihaz yükseltmek bile hayal oldu.

S20 bütçemi aşıyor dediğim gibi. Malum yılbaşı da geliyor zam gelmeden önce telefon almak istiyorum.

Sormak istediğiniz soru varsa cevaplarım, aynı cihazı ben kullanıyorum.

Cihazı ne zamandır kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı