Redmi Note 11 Pro sağ üstteki kamera simgesi nedir?

densktr

Femtopat
Daha fazla  
Redmi Note 11 Pro kullanıyorum ve telefonun ekranının sağ üst tarafında bir kamera simgesi var ekran görüntüsü almak istediğimde ise alınmıyor, tamamen ayrı bir şekilde gibi duruyor. Herhangi bir izlenme sorunu olabilir mi?

Redmi Note 11 Pro kullanıyorum ve telefonun ekranının sağ üst tarafında bir kamera simgesi var ekran görüntüsü almak istediğimde ise alınmıyor, tamamen ayrı bir şekilde gibi duruyor. Herhangi bir izlenme sorunu olabilir mi?
Kamera kullanan bir şey açıkken mi kapalıyken mi?

Kameranız kullanılıyor arkada kamera kullana bilen bir program açıksa kapatın gider ya da arkadaşın dediği gibi kameranız izleniyor olabilir veya buga girmişde olabilir.

Kameranız kullanımda demek o. Kameranız izleniyor da olabilir, sadece bug ile açık kalmış da olabilir. Yeniden başaltın bir cihazı.

Yeniden başlatmama rağmen devam ediyor kamera kullanan her şeyide kapattım ve hatta tüm uygulama izinlerini de kapattım ama hala açık

Kamera kullanan bir şey açıkken mi kapalıyken mi?
Kapalıyken arka planda bile açık değil hatta uygulama izinlerinide kapattım

Yeniden başlatmama rağmen devam ediyor kamera kullanan her şeyide kapattım ve hatta tüm uygulama izinlerini de kapattım ama hala açık.

Kapalıyken arka planda bile açık değil hatta uygulama izinlerini de kapattım.

Verilerinizi yedekleyip sıfırlayın hocam, virüs vs. olabilir.

Geri
Yukarı