Redmi Note 11 Pro yurt dışı mı TR kayıtlı mı alınmalı?

Tyrex00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Yurt dışı olan 5700 ötekisi ise 10000 TL bayağı fiyat farkı var. Sizce hangisini almalıyım? Yurt dışı olan adam IMEI'de sorun olmaz kullanırsınız diyor.

Çevremdeki birçok kişi yurt dışı kullanıyor.
Aradaki fiyat farkı fazla.
Bütçem olsa tabii ki yurt içi alırdım ama bütçem yoksa yurt dışı daha mantıklı.
Yurt dışı cihaza format atarsanız tekrar gidip IMEI attırmanız gerekiyor.
Bilginiz olsun.

Yurdışı telefonların 2 yönü kötü hocam. İlk olarak İMEİ sorunu ikinci olarak ise telefonun başına bir şey geldiğinde muhattap olacak kimse olmayacak karşınızda. Telefoncu her ne kadar garantisi benim dese de o işler öyle olmuyor :D ayrıca bende note10s kullanıyorum yurtdışı, 1 yıla yakındır kullanıyorum IMEI sorunu falan yaşamadım

Yurt dışı telefon alırken birçok şeyi göze almanız lazım. IMEI'nin ileride gitmesi garanti olmaması gibi. Tavsiyem güncelleme ve sıfırlama ile IMEI gitmeyen bir model almanız.

Yurdışı telefonların 2 yönü kötü hocam. İlk olarak İMEİ sorunu ikinci olarak ise telefonun başına bir şey geldiğinde muhattap olacak kimse olmayacak karşınızda. Telefoncu her ne kadar garantisi benim dese de o işler öyle olmuyor :D ayrıca bende note10s kullanıyorum yurtdışı, 1 yıla yakındır kullanıyorum IMEI sorunu falan yaşamadım
telefon kırılsa zaten yaptırmak bize ait. sadece ben imei sıkıntısını yaşamak istemiyorum

Arkadaşlar ikisi arasında kaldım. Yurt dışı olan 5700 ötekisi ise 10000 TL bayağı fiyat farkı var. Sizce hangisini almalıyım? Yurt dışı olan adam IMEI'de sorun olmaz kullanırsınız diyor.
Yurt dışı aynı cihazdan yazıyorum. Ben 5 ay önce 4700 liraya aldım. Sistem güncellemelerini yapmazsan bir sorun çıkmıyor. Eğer yaparsan cihaz sisteme kayıtlı olmuş oluyor ve kapanabiliyor.

Yurt dışı aynı cihazdan yazıyorum. Ben 5 ay önce 4700 liraya aldım. Sistem güncellemelerini yapmazsan bir sorun çıkmıyor. Eğer yaparsan cihaz sisteme kayıtlı olmuş oluyor ve kapanabiliyor.
Bende bayadır kullanıyorum ve gelen tüm güncellemeleri yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. Format atarsan İMEİ sorunu ortaya çıkar hocam

Bende Xiaomi 11t Pro alacağım yd arkadaş gibi endişeleniyorum IMEI ile ilgili sorun yaşar mıyım diye satanlar hep sıkıntı olmaz telefona format atmadığın sürece diyorlar ve güncellemezsen diyelim ki güncelledim tekrar IMEI atıp kullanmaya devam edebiliyor muyum yoksa tamamen kapanıyor mu hat?

Geri
Yukarı