Yurt dışı kayıtlı Redmi Note 11 alınır mı?

Türkiye'de 20 k bandında olan mi 11t Pro cihazı 8K gibi bir fiyata aldık alınır.

Yok hocam yanlış anladınız yurt dışından alacak ama Türkiye piyasasına göre uygun demiş olarak yoruladım halihazırda yurt dışı piyasasından haberim yok.
Bundan bahsediyorum.

Türkiye'de 20 k bandında olan mi 11t Pro cihazı 8K gibi bir fiyata aldık alınır.
6 k tr kayıt ücreti, kaydıda pasaporta yapıyorlar ve hattında pasaport kaydı yapılan kişinin üstüne olması gerekiyor, bu nedenle satamıyorsun ürünü ayrıca ürün Türkiye'ye geldiği için garantide yanıyor.(Bazı firmalar 1 yıl uluslararası garanti veriyor ama ne kadar ilgilenirler şüpheli tabii ki)

6 k tr kayıt ücreti, kaydıda pasaporta yapıyorlar ve hattında pasaport kaydı yapılan kişinin üstüne olması gerekiyor, bu nedenle satamıyorsun ürünü ayrıca ürün Türkiye'ye geldiği için garantide yanıyor.(Bazı firmalar 1 yıl uluslararası garanti veriyor ama ne kadar ilgilenirler şüpheli tabii ki)
Pasaport ile kayıt ettiklerini mi sanıyorsun :D İMEİ Repair ile kayıt ettirmişlerdir.

Arkadaşlar öncelikle merhaba, yurt dışı kayıtlı bir Redmi Note 11 almayı planlıyorum. (fiyatı uygun olduğu için 4500TL.) Sizce alınır mı? 120 gün suresi var normalde fakat bu çift hatlı olduğundan sanırım 240 gün oluyor.
Alsam çok sorun olur mu?

Ben olsam alır üstüne IMEI çakar kullanırdım.

Pasaport ile kayıt ettiklerini mi sanıyorsun :D İMEİ Repair ile kayıt ettirmişlerdir.
Olabilir fakat baya önüne geçmişler onun 7,8 ay hollandadaydım. Gelirken bir telefon alayım dedim hangi telefoncuyla konuştuysam yurtdışı ürün almadıklarını söyledi ki konuştuğum üründe iphone 14 pro max falan kar oranı en yüksek olan ürün.

Geri
Yukarı