Redmi Note 11s bildirim arka plan rengi gri oldu

athenaq41

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Dün böyle bir sorun yoktu, yüklü olan temama güncelleme geldi ve güncellemeyi yaptıktan sonra bildirimlerin arka plan rengi gri oldu ve hiçbir şey okunmuyor. Çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Dün böyle bir sorun yoktu, yüklü olan temama güncelleme geldi ve güncellemeyi yaptıktan sonra bildirimlerin arka plan rengi gri oldu ve hiçbir şey okunmuyor. Çözümü nedir?
Çözüm maalesef yok bildiğim teman neyse ona göre arka plan rengi oluşturuyor sistem. Ben şuan mor kullanıyorum

Yok, gelen tüm bildirimlerin arka plan rengi aynı. Hiçbir şey okuyamıyorum çok sinir bozucu.

Mesela bu tarzımı, önceden sabit renkti MIUI 13 ile burası temaya göre renk paleti alıyor bundan bahsediyorsunuz tek çözüm istediğiniz renge göre bir tema ayarlamak

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-29-16-15-04-338-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    Screenshot_2023-04-29-16-15-04-338-edit_com.google.android.apps.messaging.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 28
"Ayarlar > geliştirici ayarları" kısmında bununla ilgili bir seçenek olması gerekiyordu sanırım biraz araştırın bakın derim.

"Ayarlar > geliştirici ayarları" kısmında bununla ilgili bir seçenek olması gerekiyordu sanırım biraz araştırın bakın derim.
Orada bir ayar göremedim maalesef.

Mesela bu tarzımı, önceden sabit renkti MIUI 13 ile burası temaya göre renk paleti alıyor bundan bahsediyorsunuz tek çözüm istediğiniz renge göre bir tema ayarlamak
Yok direk arkaplan rengi gri ve yazılar da beyaz olduğu için (dark mode' dayım, light mode' da hiç bir sorun yok) gözükmüyor.

Orada bir ayar göremedim maalesef.

Yok direk arka plan rengi gri ve yazılar da beyaz olduğu için (Dark mode' dayım, light Mode'da hiçbir sorun yok) gözükmüyor.

Ben konuyu yanlış anlamışım hocam kusuruma bakmayın.
Benim anladığım MIUI güncellemesiyle kontrol panelinin arka planı Full griye boyanan bir problem olduğunu sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı