Redmi Note 11S vs 12 vs 12S vs 12 PRO

aedrols

Hectopat
Telefondan çok bir beklentim yok, kamerası şöyle olsun, bu özelliği böyle olsun demiyorum pek açıkçası, tek önemli şey gün içinde şarjının iyi dayanması. Birbirine yakın telefonlar olduğu için belki A telefonu B telefonundan daha pahalı/yeni olsa bile A ile özellikleri benziyor zaten gerek yok boş ver B al yeter falan dersiniz diye özellikle soruyorum. Şimdiden çok teşekkürler

-Redmi Note 11S 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12S 8 RAM 256 GB
-Redmi Note 12 PRO 8 RAM 256 GB

Bir de son Redmi Note 12 PRO 5G 8 RAM 256 GB var, fiyat için buna kadar çıkar mıyım bilmiyorum dediğin model cidden çok iyi çıkabiliyorsan al derseniz belki düşünürüm, ama çok fark yoksa bu kadar çıkacağımı sanmıyorum.

Şarjı iyi dayansın diyorsan A34 5G öneririm. Bunun dışında söylediğin cihazlardan sadece Note 12 Pro 5G alınabilir. Note 12 Pro 4G rezil bir telefon.

Bu arada Note 12 Pro 5G ekran süresi olarak A34 5G'den geri olsa da 67W hızlı şarj ile telafi ediyor kısmen.

Şarjı iyi dayansın diyorsan A34 5G öneririm. Bunun dışında söylediğin cihazlardan sadece Note 12 Pro 5G alınabilir. Note 12 Pro 4G rezil bir telefon.

Bu arada Note 12 Pro 5G ekran süresi olarak A34 5G'den geri olsa da 67W hızlı şarj ile telafi ediyor kısmen.

Samsung tercih etme şansım pek yok ama Samsung da araştırmaya karar verirsem bakayım teşekkürler.

Telefondan çok bir beklentim yok, kamerası şöyle olsun, bu özelliği böyle olsun demiyorum pek açıkçası, tek önemli şey gün içinde şarjının iyi dayanması. Birbirine yakın telefonlar olduğu için belki a telefonu b telefonundan daha pahalı/yeni olsa bile a ile özellikleri benziyor zaten gerek yok boş ver b al yeter falan dersiniz diye özellikle soruyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

-Redmi Note 11s 8 RAM 128 GB.
-Redmi Note 12 8 RAM 128 GB.
-Redmi Note 12s 8 RAM 256 GB.
-Redmi Note 12 Pro 8 RAM 256 GB.

Bir de son Redmi Note 12 Pro 5G 8 RAM 256 GB var, fiyat için buna kadar çıkar mıyım bilmiyorum dediğin model cidden çok iyi çıkabiliyorsan al derseniz belki düşünürüm, ama çok fark yoksa bu kadar çıkacağımı sanmıyorum.

12 Pro 5G alınabilir.
11s ve 12S'nin yanına bile yaklaşma.
12 ikisinin ortası.

Dediğim modeller içinden tercih ettiğinizi söylerseniz sevinirim, Samsung araştırmıyorum şuanlık hiç bilgim yok. Bütçem bu telefonların fiyatları kadar hemen hemen, ayriyeten Xiaomi içinde önerebileceğiniz model varsa söyleyebilirsiniz.

12 Pro 5G alınabilir.
11s ve 12S'nin yanına bile yaklaşma.
12 ikisinin ortası.
12 Pro da mı yeterli olmaz ya almışken maddi olarak zorlamayacaksa kesin 5G mi almalıyım :(

Dediğim modeller içinden tercih ettiğinizi söylerseniz sevinirim, Samsung araştırmıyorum şu anlık hiç bilgim yok. Bütçem bu telefonların fiyatları kadar hemen hemen, ayrıyeten Xiaomi içinde önerebileceğiniz model varsa söyleyebilirsiniz.

12 Pro da mı yeterli olmaz ya almışken maddi olarak zorlamayacaksa kesin 5G mi almalıyım :(

Hocam 67 watt için değmez
Samsung 25 wat
Xiaomi 67 wat ama ısınıyor o yüzden
Arada ekran farkı var Samsung alıyor.

Dediğim modeller içinden tercih ettiğinizi söylerseniz sevinirim, Samsung araştırmıyorum şu anlık hiç bilgim yok. Bütçem bu telefonların fiyatları kadar hemen hemen, ayrıyeten Xiaomi içinde önerebileceğiniz model varsa söyleyebilirsiniz.

Arada bir fark yok hocam ikisi de 10.770 TL.
Karşılaştırmasını atayım siz karar verin. Ben kesinlikle 12 Pro 5G alın diyorum işlemci olsun ekran gövde olsun renk kalitesi olsun kamera olsun(kamerada MP farkı var ama 12 Pro 5G'nin kamera kalitesi daha iyi.)Ekranım super AMOLED olsun ama küçülsün diyorsan A34 5G alabilirsin.

Telefondan çok bir beklentim yok, kamerası şöyle olsun, bu özelliği böyle olsun demiyorum pek açıkçası, tek önemli şey gün içinde şarjının iyi dayanması. Birbirine yakın telefonlar olduğu için belki A telefonu B telefonundan daha pahalı/yeni olsa bile A ile özellikleri benziyor zaten gerek yok boş ver B al yeter falan dersiniz diye özellikle soruyorum. Şimdiden çok teşekkürler

-Redmi Note 11S 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12 8 RAM 128 GB
-Redmi Note 12S 8 RAM 256 GB
-Redmi Note 12 Pro 8 RAM 256 GB

Bir de son Redmi Note 12 Pro 5G 8 RAM 256 GB var, fiyat için buna kadar çıkar mıyım bilmiyorum dediğin model cidden çok iyi çıkabiliyorsan al derseniz belki düşünürüm, ama çok fark yoksa bu kadar çıkacağımı sanmıyorum.

Bu modeller alınmaz. A34 5G öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı