Redmi Note 12 bilgisayara dosya aktarımı yapılamıyor

En fazla 1000 dosya ve klasör paylaşılabilir diyor göndermiyor. Ya hocam benim PC'ye kablolu MTP modunda bağlanmam lazım boşverelim kablosuz veri aktarımını, Custom ROM atacağım daha.

En fazla 1000 dosya ve klasör paylaşılabilir diyor göndermiyor. Ya hocam benim PC'ye kablolu MTP modunda bağlanmam lazım boş verelim kablosuz veri aktarımını, Custom ROM atacağım daha.

Başka bir telefon aktarım yapıp PC kablo ile aktarın.

Başka bir telefon aktarım yapıp PC kablo ile aktarın.

Aktarım yapabileceğim 3 telefonum var, birinin boş depolama alanı yetersiz, biri iPhone onu direk eledim, S23 Ultra'da bağlanmıyor bilgisayara. Az önce bağlayabildim sonra bağlantısı geri koptu.

Aktarım yapabileceğim 3 telefonum var, birinin boş depolama alanı yetersiz, biri iPhone onu direk eledim, S23 Ultra'da bağlanmıyor bilgisayara. Az önce bağlayabildim sonra bağlantısı geri koptu.

PC problem var.

Nasıl hallederim?

Redmi cihazım diğer bilgisayarlara da bağlanmıyor ama Samsung cihazım bağlanıyor. Redmi'de de sorun var.

Samsung Driver indirince S23 Ultra üzerindeki sorun düzeldi ama Redmi cihazımı bilgisayara bağlamam gerek yazılım işleriyle uğraştığım için PC bağlantısını sağlamam gerekiyor.

Tüm driverları sildikten sonra düzeldi, kendim temizinden Xiaomi USB ve ADB driver kurdum şu an bağlı. Tek sorun telefon mikrodalga fırın olarak görünüyor ama ondan da bir şey olmaz :D

IMG_20240420_154320.jpg

@Pencere bakıcısı yardımınız için teşekkürler hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı