Çözüldü Redmi Note 12 Pro 4G HyperOS recovery nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

VeLiona

Decapat
Daha fazla  
Redmi Note 12 Pro 4G HyperOS recovery çıktı ama nasıl yükleyebilirim? Detaylı bir bilgi verebilecek var mıdır acaba?

Çözüm
H

Geliştirici seçenekleri zaten açıktı yine denedin zatrn geliştiricisiniz gerrk yok diyor ve ek paket seç gelmedi gene.
Hayır geliştirici seçenekleri değil. Güncelleme ekranına gel. Oradaki 14 yazısı.
IMG_20240131_002915.png
Evet hocam kurdunuz mu herhangi bir sıkıntı çıktı mı kurulumda bir de kurulum aşamasında yardımcı olabilir misiniz?

Maalesef hocam recovery ROM ama pilot testerlere özelmiş kuramadım, betaya kayıt yapalı 2 hafta geçti Xiaomi işte işine gelirse bakıyor. Şubatın ilk haftası stabil sürüm çıkacak deniyor bekleyeceğiz artik.

Maalesef hocam recovery ROM ama pilot testerlere özelmiş kuramadım, betaya kayıt yapalı 2 hafta geçti Xiaomi işte işine gelirse bakıyor. Şubatın ilk haftası stabil sürüm çıkacak deniyor bekleyeceğiz artik.

Bu hafta içinde çıkması bekleniliyor yani peki bu çıkacak HyperOS Android 13 tabanlı mı yoksa 14 tabanlı mı olacak.

Android 13 bu telefon çok saçma 14 almayacak bir de yeni telefon.

Hocam ben sırf bu sebepten ötürü bir de işlemcisinin berbat performansından ötürü bütçem olursa Apple tarafına veya Xiaomi tarafında 13T almayı düşünüyorum en olmadı 12t almayı düşünüyorum yani dediğiniz gibi Pro 5G eski olmasına rağmen hem birçok farklı özelliği var 4G'ye karşı hem de daha yeni sürümleri destekliyor.

Hocam ben sırf bu sebepten ötürü bir de işlemcisinin berbat performansından ötürü bütçem olursa Apple tarafına veya Xiaomi tarafında 13T almayı düşünüyorum en olmadı 12t almayı düşünüyorum yani dediğiniz gibi Pro 5G eski olmasına rağmen hem birçok farklı özelliği var 4G'ye karşı hem de daha yeni sürümleri destekliyor.

Evet en iyi karar bende POCO F5 5G falan düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı