Custom ROM Redmi Note 12 Pro 5G için ROM önerisi

Benim cihazımdada aynı yazılım var bende ROM atmak için şimdi konu açtım 😂 direnç kayıtlı yurt dışı cihaz IMEI gider diye korkuyorum aradığın cevabı bulup deneyip işlemi uygularsan bana da yardımcı ol.

Bende direnç yok direnç olursa gitmez zaten bende gider mi onu bilmiyorum IMEI attırmadım kutudan çıkan IMEI.

Benim cihazımdada aynı yazılım var bende ROM atmak için şimdi konu açtım 😂 direnç kayıtlı yurt dışı cihaz IMEI gider diye korkuyorum aradığın cevabı bulup deneyip işlemi uygularsan bana da yardımcı ol.

Pil nasıl gidiyor sizin cihazin.

Cihazın EU ROM'u yok. V816 en iyi çözüm olacaktır.
İmei gidermi kutudan çıkan IMEI ekstra IMEI attırmadım

Başlıkta belirttiğim gibi şu anki ROM: Smomıxn 14.0.6.1. kalınır mı yoksa başka ROM'a geçmeli miyim?

Bende direnç yok direnç olursa gitmez zaten bende gider mi onu bilmiyorum IMEI attırmadım kutudan çıkan IMEI.

Bir dostumun bana söylediğini alıntı yapmak istiyorum;

TWRP'den stok ROM atarken EFS Modem'e veri yazamadığı için gitmiyor IMEI ama Fastboot'tan yapınca IMEI gidiyor.

TWRP'den stok ROM atarken EFS Modem'e veri yazamadığı için gitmiyor IMEI ama Fastboot'tan yapınca IMEI gidiyor.
Nasıl yapicam işte bende bootlodor kapalı

Nasıl yapicam işte bende bootlodor kapalı
Cihaza IMEI atılmadıysa gitmez diye tahmin ediyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneyebilirsiniz.

TWRP'den stok ROM atarken efs Modem'e veri yazamadığı için gitmiyor IMEI ama Fastboot'tan yapınca IMEI gidiyor.

Nasıl yapacağım işte bende bootlodor kapalı.

Hiçbir şey olmaz merak etme.

Nasıl yapacağım peki. Fazla bilmiyorum.

Cihaza IMEI atılmadıysa gitmez diye tahmin ediyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
deneyebilirsiniz.
Cihaz brick olurmu

Hiçbir şey olmaz merak etme.

Seninde cihaz Note 12 Pro 5G mi ve bottloader nasıl açılır bir de sıfırlanırmı cihaz.

Nasıl yapacağım işte bende bootlodor kapalı.

Nasıl yapacağım peki. Fazla bilmiyorum.

Cihaz brick olur mu?

Seninde cihaz Note 12 Pro 5G mi ve bottloader nasıl açılır bir de sıfırlanırmı cihaz.

Bootloader videodan izleyebilirsin cihaz sıfırlanmaz garantisi varsa garanti dışı kalır.

Bootloader videodan izleyebilirsin cihaz sıfırlanmaz garantisi varsa garanti dışı kalır.

Bootloader açmayla brick olmaz sadece ROM atarken sıkıntı.

Yeni konular

Geri
Yukarı