Redmi Note 12 Pro 5G için şarj aleti önerisi

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben telefon aldım ve Redmi Note 12 Pro 5G'yi şarj konusunda maksimum hangi şarj aletinde alabilirim? Herhalde 67 watt'Ti, önerebileceğiniz adaptör ve kablo var mı?

Amazon'da buldum bir tane sizce orijinal midir ya aklım almıyor internette yok diyelim ben nasıl alacağım ki bunu elden nereden alabilirim önerebileceğiniz bir yer var mı?
Bulunduğunuz çevrede Xiaomi mağazası varsa sorun derim. Amazon'da bulduklarınızın yorumlarını okuyun. Ama muhtemelen orijinal değildir. Çinli markalar kutu içerisine koysalar da ayrıca satılan aksesuarlarında stok sorunu maalesef olabiliyor.

Bulunduğunuz çevrede Xiaomi mağazası varsa sorun derim. Amazon'da bulduklarınızın yorumlarını okuyun. Ama muhtemelen orijinal değildir. Çinli markalar kutu içerisine koysalar da ayrıca satılan aksesuarlarında stok sorunu maalesef olabiliyor.

Bir şey soracağım çok uğraştırdım kusura bakma da benim dershanenin yanında bir tane şarj aleti satan bir yer var 67 watt şarj aletine 800 lira dedi orijinal olup olmadığını nasıl anlarım?

Geri
Yukarı