Redmi Note 12 Pro+ 5G vs Xiaomi 13t

EmirSrky

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7-6700HQ Nvidia Geforce GTX 950m (4gb vram) 8 gb ram 1 tb hdd 480 gb ssd
Arkadaşlar sizce aradaki 4 bin TL'lik farka değer mi? Aşırı derece oyun oynamıyorum ama oynadığım zamanda en yüksek grafiklerden en yüksek FPS'i isterim, kamera benim için çok önemli ve şarj dolum ve tüketim süreside önemli benim için buna göre 4 bin TL'lik farka değer mi?
Redmi Note 12 Pro+ 5G (8/256)= 9.800 TL (kaçak)
Xiaomi 13t (12/256)= 14000 TL (kaçak)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizce aradaki 4 bin TL'lik farka değer mi? Aşırı derece oyun oynamıyorum ama oynadığım zamanda en yüksek grafiklerden en yüksek FPS'i isterim, kamera benim için çok önemli ve şarj dolum ve tüketim süreside önemli benim için buna göre 4 bin TL'lik farka değer mi?

Ne için kullanıcaksınız.

Mi daha iyi gibi ama çok fazla fotoğraf çekerim diyor isen birinde 50 MP birinde 200MP kamera var.
MP dediğiniz şey kameranın asıl kalitesini göstermez. Böyle rakamlara güvenmeyin. Öyle bir şey olmuş olsaydı şu an 48MP kameraya sahip iPhone 15 Pro dünyanın en iyi kamera kalitesine sahip telefonlar arasında olamazdı.

Bence biraz daha ekleyıp S23 al. Kamera ve işlemci açısından kat kat farkları olmasına rağmen 13t arasında sadece 5 bin fiyat farkı var. Muhtemelen sizde de 2 bin falan oynar. Ayrıca büyük telefon sevmiyorsanız da alabilirsiniz. S23'ün daha gösterişli durduğunu da söyleyebilirim.

Son düzenleme:
MP dediğiniz şey kameranın asıl kalitesini göstermez. Böyle rakamlara güvenmeyin. Öyle bir şey olmuş olsaydı şu an 48MP kameraya sahip iPhone 15 Pro dünyanın en iyi kamera kalitesine sahip telefonlar arasında olamazdı.

Bence biraz daha ekleyıp S23 al. Kamera ve işlemci açısından kat kat farkları olmasına rağmen 13t arasında sadece 5 bin fiyat farkı var. Muhtemelen sizde de 2 bin falan oynar. Ayrıca büyük telefon sevmiyorsanız da alabilirsiniz. S23'ün daha gösterişli durduğunu da söyleyebilirim.
hocam samsunglarda kaçak oluyor mu ki? Evet ayrıca o dediğiniz mp olayını biliyorum mesela benim eski telefonumun kamerası 12 mpydi ama jilet gibi fotoğraflar çekiyordum ve büyük telefon çok sevmiyorum

Aradaki farka fersah fersah değer, bu durumda fiyat performans açısından mantıksız olan cihaz Redmi Note 12 Pro+.
teşekkür ederim bilgileriniz için

Yeni konular

Geri
Yukarı