Redmi Note 12 Pro 5G'ye HyperOS neden gelmedi?

Peki nasıl yapmam gerek bir video var mı veya herhangi bir açıklama?

YouTube'dan minimal ADB and Fastboot kurulum videosuna bakın sonra cihazınızın sürücülerini yükleyin cihazın USB hata ayıklmama modunu açın sonra minimal ADB and Fastboot'u açıp "OEM lock" komudunu kullanın cihaz kilitlenecektir.

YouTube'dan minimal ADB and Fastboot kurulum videosuna bakın sonra cihazınızın sürücülerini yükleyin cihazın USB hata ayıklmama modunu açın sonra minimal ADB and Fastboot'u açıp "OEM lock" komudunu kullanın cihaz kilitlenecektir.
Anladım hocam, çok teşekkürler, bir riski yoktur değil mi?

Teşekkür ederim peki ben hiç ellemesem bu sekilde kalsa telefon hiç Hyper OS almayacak mı bir de telefon icin sorun olur mu bunu yapmasam yani bu şekil kullansam.

Bootloader kilidin açık oldupu sürece HyperOS alamazsın ben şu an MIUI 14teyim bir sıkıntı göremiyorum açıkçası.

Teşekkür ederim peki ben hiç ellemesem bu sekilde kalsa telefon hiç Hyper OS almayacak mı bir de telefon icin sorun olur mu bunu yapmasam yani bu şekil kullansam

Sürüm numaran önemli, XN ile biten sürüm numaraları genelde ya sahte olur ya da güncelleme almaz, o yüzden mağdurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı