Redmi Note 12 Pro alınır mı?

Xilared

Hectopat
Daha fazla  
Babama veya anneme telefon düşünüyoruz. Vatan'dan alacağız. Özellikleri, kamerası, performansı sizce nasıldır, fiyatına göre iyi midir? Telefon önerilerine açığım ama Huawei, Samsung, Xiaomi önerirseniz güzel olur. Bütçe 12.000 ile 17.000 arası gibi bir şey olur büyük ihtimalle.

Babama veya anneme telefon düşünüyoruz. Vatan'dan alacağız. Özellikleri, kamerası, performansı sizce nasıldır, fiyatına göre iyi midir? Telefon önerilerine açığım ama Huawei, Samsung, Xiaomi önerirseniz güzel olur. Bütçe 12.000 ile 17.000 arası gibi bir şey olur büyük ihtimalle.
Hocam annen veya baban illa amiral gemisi olsun istemiyorlar ise A34 önerebilirim 10 bin bandına gayet iyi bir telefon.

OnePlus 9 varken o rakamlara çok mantıksız. Tam sayfa reklam izleme keyfini yaşamak istiyorsan al ama.

Bu bütçe için A54,GT2, Honor 90, pek önermesemde Poco F5(kamerası pek iyi değil)bakabilirsiniz. Sıfır alınacakmış düzelttim.

Hocam annen veya baban illa amiral gemisi olsun istemiyorlar ise A34 önerebilirim 10 bin bandına gayet iyi bir telefon.

Babamda P40 Lite var. Olurken daha iyisi olsun diyorum. A54'e de yakınız biraz ama kapak cam diye tedirgin oldular biraz.

Normal, klasik kullanım ama alacaksakta P40 Lite'dan da yine iyi olsun istiyoruz. Yoksa yeni telefon almanın bir manası yok.
Alınmaz. Kullanim amacı nedir?

Ben Huawei Nova 11 Pro kullanıyorum.F/p bir şey arıyorsan huawei nova se gayet iyi yengem kullanıyor.Çocuklar baya oyun yüklüyor oynuyor falan yine de şarjı güzel gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı