Redmi Note 12 telefonu telefoncu iade almıyor

Havuçlukek

Centipat
Daha fazla  
Redmi Note 12 cihazımı iade etmek istedim. Şarjının yavaş dolmasından şikayet ettim fakat garantisi devam ediyor, iade kabul etmiyoruz dedi. Böyle bir hakkı var mı? Şarj yeri mi kontrol ettiğinde ise 2 amper alıyor zaten dedi fakat şarj sürem cidden çok uzadı, güncellemeleri yüklemedim bile anlamıyorum bu telefon 2 amperden fazlasını almalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 12 cihazımı iade etmek istedim. Şarjının yavaş dolmasından şikayet ettim fakat garantisi devam ediyor, iade kabul etmiyoruz dedi. Böyle bir hakkı var mı? Şarj yeri mi kontrol ettiğinde ise 2 amper alıyor zaten dedi fakat şarj sürem cidden çok uzadı, güncellemeleri yüklemedim bile anlamıyorum bu telefon 2 amperden fazlasını almalı?
Hızlı şarj destekliyor hızlı şarj adaptörü yok mu?

Hukuk Dairesi'nin kararına göre müşteriler satın aldıkları cep telefonlarının kurulumunu yapıp SIM kart taksa dahi fiziksel veya yazılımsal hasar oluşturmadıysa 14 gün içerisinde cayma hakkından faydalanabilir. Satıcı ancak mutat kullanımı aşan kullanımlarda müşterinin cayma hakkı talebini reddebilir. (SIM kart takılarak kullanılan telefonların keyfi iadesi hakkında Yargıtay'dan karar)
Tüketici Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

Geri
Yukarı