Redmi Note 13 Pro+ vs POCO X6 Pro

teknologic

Femtopat
Daha fazla  
Redmi Note 13 Pro+ haftaya çıkıyor. Alacağım telefon Max 20K.
Bu 2 telefondan birini alacağım.
Redmi Note 13 Pro+ kamera üstün gözüküyor.
POCO X6 Pro işlemci üstün gözüküyor.
Siz olsanız hangisi alırdınız?
Bu videoda çok güzel karşılaştırma yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten belirttiğiniz gibi kamera ve tasarım için Note 13 Pro+
İşlemci ve oyun ağırlıklı bir kullanım için X6 Pro

Ancak Note 13 Pro+ 20K üzerinde gelebilir. Bekleyip görmek lazım. Ondan sonra daha iyi bir yorum yapılır.

Ben X6 Pro alırdım. Donanım olarak daha dolu bir cihaz olduğu için.

Yazılımsal anlamda X6 Pro Android 14 ve HyperOS ile çıkarken; Note 13 Pro+'ın Android 13 ve MIUI 14 ile çıktığını da belirteyim.

Son düzenleme:
Hocam Wi-Fi, Bluetooth, işlemci gibi özellikler POCO'da daha güncel kamera takıntın var ise Note 13 Pro almanı öneririm. Güç ve performans istiyorsan POCO'dan şaşma.

Hocam ben olsaydım X6 Pro alırdım.Kamera olarak Note 13 e yakın bir kamerası var.İşlemci ve performans olarak gayet üstün ve başarılı.Ben POCO X6 Pro'ya daha sıcak bakın derim.

Note 13 Pro+ daha premium bir cihaz olmasıyla, 120W desteği ve ana kamera sensörü ile öne çıkıyor.
X6 Pro ise daha güçlü bir yonga setine ve daha üstün depolama birimine sahip.
Kısaca X6 Pro, performans konularında tamamen önde. Eğer ben performansa daha çok önem veririm derseniz cevap belli. Kameraya bakiyorsaniz Note 13 Pro+, Türkiye'ye gelirse fiyatında kendisinden daha iyi kameraya sahip cihazlar olabilir. Ana kamera sensörü hariç kamera paketine iyi diyemeyiz.

Redmi Note 13 Pro+ haftaya çıkıyor. Alacağım telefon Max 20K.
Bu 2 telefondan birini alacağım.
Redmi Note 13 Pro+ kamera üstün gözüküyor.
POCO X6 Pro işlemci üstün gözüküyor.
Siz olsanız hangisi alırdınız?
Bu videoda çok güzel karşılaştırma yapılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda X6'nın kamerası da daha iyi duruyor. Açıkçası düşünmeden X6 alırdım. Sahibindene baktım da yurt dışı versiyonları 11-12K civarı dolaşıyor alınır.

Yeni konular

Geri
Yukarı