Redmi Note 13 serisi hediyeleri mağazadan alınabiliyor mu?

Semdulge

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi geceler.

Yarın mi Store'dan Redmi Note 13 almayı düşünüyorum. Gitmeden önce merak ettiğim şey, internet siparişinde Redmi Buds 5 hediye alabiliyorum ancak bunu mağazadan hediye ediyorlar mı? Yoksa sadece internet siparişlerine özel bir hediye mi?

İnternette çalışanların özellikle hediyeyi vermeyip tabiri caizse üstüne yattıkları gibi birkaç yorum okudum. O yüzden merak ediyorum soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler.

Yarın mi Store'dan Redmi Note 13 almayı düşünüyorum. Gitmeden önce merak ettiğim şey, internet siparişinde Redmi Buds 5 hediye alabiliyorum ancak bunu mağazadan hediye ediyorlar mı? Yoksa sadece internet siparişlerine özel bir hediye mi?

İnternette çalışanların özellikle hediyeyi vermeyip tabiri caizse üstüne yattıkları gibi birkaç yorum okudum. O yüzden merak ediyorum soruyorum.

Kulaklık hediyedir diye özellikle belirtilmiyorsa mağazada verilmez. Ayrıca her sitede de Redmi Note 13 yanında kulaklık vermiyorlar. Özellikle belirtilen bir yer varsa orada verilir.

Kulaklık hediyedir diye özellikle belirtilmiyorsa mağazada verilmez. Ayrıca her sitede de Redmi Note 13 yanında kulaklık vermiyorlar. Özellikle belirtilen bir yer varsa orada verilir.

Her sitede derken? Mi Store kendi sitesinde kulaklık vb kendi ekosisteminden hediyeler olduğunu söylüyor. Özellikle de belirtiyor. Ben de Mi mağazasından bunu almak istiyorum ancak hediyenin online siparişe mi özel olduğu veya mağazadan da verilip verilmeyeceği bilgisi yer almıyor.

Yarın satın almaya bilinçli bir şekilde gitmek istiyorum. Lütfen net bilginiz varsa yazın.

Her sitede derken? Mi Store kendi sitesinde kulaklık vb kendi ekosisteminden hediyeler olduğunu söylüyor. Özellikle de belirtiyor. Ben de Mi mağazasından bunu almak istiyorum ancak hediyenin Online siparişe mi özel olduğu veya mağazadan da verilip verilmeyeceği bilgisi yer almıyor.

Yarın satın almaya bilinçli bir şekilde gitmek istiyorum. Lütfen net bilginiz varsa yazın.

Mi Store'da ürünün sitesine baktığımda böyle bir içerik göremiyorum. Üyeliğinize özel bir kampanya olabilir mi? Kampanya linkini paylaşabilir misiniz?

@atar1993 Yani konu çok başka bir yere gidiyor şu an. Bir soru sordum ama şu an sorduğum soruyu doğrulamaya çalışıyorum, ilginç. :)

1712137742255.png

1712137581163.png

@atar1993 Yani konu çok başka bir yere gidiyor şu an. Bir soru sordum ama şu an sorduğum soruyu doğrulamaya çalışıyorum, ilginç. :)

Eki Görüntüle 2157909

Eki Görüntüle 2157905

Mi Band hediyesini görüyorumda diğer Buds 5 hediyesi bende görünmüyor. Sanırım kullanıcı bazlı hediye. Hem bu fiyata biraz abartmışlar sitede. N11'de aynı ürünü 10700 TL'ye alıp üstüne krallar gibi bir kulaklıkda alınabilir. Mi Store fiyatları normalde abartmazdı. Yanında hediye veriyoruz ayağına bayağı yapıştırmışlar bu sefer.

Mi Band hediyesini görüyorumda diğer Buds 5 hediyesi bende görünmüyor. Sanırım kullanıcı bazlı hediye. Hem bu fiyata biraz abartmışlar sitede. N11'de aynı ürünü 10700 TL'ye alıp üstüne krallar gibi bir kulaklıkda alınabilir. Mi Store fiyatları normalde abartmazdı. Yanında hediye veriyoruz ayağına bayağı yapıştırmışlar bu sefer.

Kullanıcı girişi yapmadan direkt bu kampanyaları görebiliyorum. Ayrıca ödeme kısmına geldiğimde kulaklık haricinde farklı hediyeler de çıkıyor. Bence siz göremediniz ya da bulamadınız. :)

Konudaki sorunun cevabı ise: Mi Store internet sitesi ve Mi Store mağazaları farklı işletmelere aitmiş. Mi Store internet sitesi sanırım Xiaomi'nin kendisi, mağazarlar ise Evofone teknolojiye ait. Yani sitede yapılan kampanyalar, mağazadakilerden farklılık gösterebiliyormuş. Kısacası sitede gözüken hediyeler mağazada verilmiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı