Redmi Note 6 Pro alınır mı?

Merhaba. Ucuz bir fiyata 32 GB / 3GB versiyon Redmi buldum. Kutu faturasi var, Türkiye cihazi. Instagram'da gezmek; dizi, film, ders videolari izlemek icin almak istiyorum. Alirken nelere dikkat etmeliyim? Alınır mı sizce?

Almanızı önermem. Bende Redmi Note 8 var. 2019'da çıkmasına rağmen telefon kasmaya, donmaya başladı. PC aldıktan sonra yaz ayında telefonda aldırmayı düşünüyorum.

Almanızı önermem. Bende Redmi Note 8 var. 2019'da çıkmasına rağmen telefon kasmaya, donmaya başladı. PC aldıktan sonra yaz ayında telefonda aldırmayı düşünüyorum.
Gayet normal. 2019 yeni mi oluyor :D. Giriş-Orta seviye bir cihaz için 4 sene gayet iyi. Ayrıyeten Xiaomi'nin arayüzü de kötü.

Gayet normal. 2019 yeni mi oluyor :D. Giriş-Orta seviye bir cihaz için 4 sene gayet iyi. Ayrıyeten Xiaomi'nin arayüzü de kötü.

Babamın kuzeninde iPhone X var çıktığından beri kullanıyor sıfır olarak kasma donma bir şeyi yok. Xiaomi zaten benim gözümde çok kaliteli bir marka değil telefon alacaksan bana göre iPhone veya Samsung alacaksın.

Babamın kuzeninde iPhone X var çıktığından beri kullanıyor sıfır olarak kasma donma bir şeyi yok. Xiaomi zaten benim gözümde çok kaliteli bir marka değil telefon alacaksan bana göre iPhone veya Samsung alacaksın.
iPhone X amiral gemisi yalnız. Kullandığın telefon ise giriş-orta segment bir cihaz.

Param Güvende ile ikinci el cihaz almak yerine elden incelemeniz en iyisi olur. O bütçeye S9+, Mi9t Pro, Mi9 alabilirsiniz.

Param Güvende ile kargoyla telefon eline geliyor beğendiğin telefonu 2 3 gün deniyorsun sonra onaylıyorsun beğenmezsen iade ediyorsun kargoda sahibindene ait ama tabii %10 komisyon kesiyor oda bir nevi kargo ücreti.

Yeni konular

Geri
Yukarı