Redmi Note 6 Pro Wild Rift donuyor

• Konuyu başlatan win98
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 4B

win98

Hectopat
Redmi Note 6 Pro cihazına sahibim. Sorunsuz bir şekilde PES 2021 Mobile ve PUBG Mobile oynayabiliyorken. Wild Rift oynarken oyun aniden 3 FPS olup donmakta. Geliştirici seçeneklerini kapadım ve telefona hard reset attım. Hard reset attıktan sonra ilk 2-3 gün kasmadan kurtuldum ama 3. gün civarı tekrar donmalar başladı. Sizce yanlış olan ne yoksa tamamen optimizasyon sorunu mu? Wild Rift destek ekibinden aldığım cevap da aşağıda:

"Selam dostum.^^

Yaşamış olduğun bu sorunun, ne kadar can sıkıcı olabileceğini anlıyorum. Bildiğin üzere Wild Rift henüz beta aşamasında olan bir oyun. Her ne kadar istemesek bile, bazı tatsız sorunlar olabiliyor. Beta sürecindeki amacımız, bu sorunları tespit edebilmek ve tamamen çözebilmek. Ayrıca beta sürecinde almış olduğunuz Leaver işlemlerine müdahale etme şansımız bulunmuyor. Umarım bu konuda bizi de anlayışla karşılarsın.

Yine de aklına takılan ya da merak ettiğin bir şey olursa bize yazmaktan çekinme. Buralarda bekliyor olacağız.^^

Kendine çok iyi bak, görüşmek üzere.♥"

Hocam ben de sizinle aynı telefonu kullanıyorum. Belki de benim hatalarım sonucunda oldu bilmiyorum fakat telefonu alalı 2 yıl olacak neredeyse PUBG Mobile kasıyor bende :).Arayüz donmaları falan yaşıyorum sıklıkla.

Hocam ben de sizinle aynı telefonu kullanıyorum. Belki de benim hatalarım sonucunda oldu bilmiyorum fakat telefonu alalı 2 yıl olacak neredeyse PUBG Mobile kasıyor bende :).Arayüz donmaları falan yaşıyorum sıklıkla.
Arayüz takılmaları bende de oluyordu ama GFX tool kullanarak sabit 60 FPS alabiliyorum oyun içinde. Ayarlarınızı gözden geçirin isterseniz hocam.

Arayüz takılmaları bende de oluyordu ama GFX tool kullanarak sabit 60 FPS alabiliyorum oyun içinde. Ayarlarınızı gözden geçirin isterseniz hocam.

Ayarlarla düzeltemeyeceğim bence hocam. Denemekten zarar gelmez fakat telefonu çok düşürdüm. Isınma problemi var. Kasma var. 32 GB'lık modelini kullanıyorum 600-700 MB boş alan var sadece. Tamamen benim hatam ve kullanım şeklimden dolayı olduğunu düşünüyorum.

GFX Tool ayarlarınızı atar mısınız? Ayrıca FPS'yi nerden görebilirim?
Game Turbo adlı uygulama telefonla birlikte default geliyor oradan bakabilirsiniz. Telefona format attıktan sonra PUBG Mobile indirmedim o yüzden maalesef GFX Tool ayarlarını atamayacağım :(
Ayarlarla düzeltemeyeceğim bence hocam. Denemekten zarar gelmez fakat telefonu çok düşürdüm. Isınma problemi var. Kasma var. 32 GB'lık modelini kullanıyorum 600-700 MB boş alan var sadece. Tamamen benim hatam ve kullanım şeklimden dolayı olduğunu düşünüyorum.
Son çare olarak format deneyebilirsiniz hocam ben genel olarak performans artışı gördüğümü düşünüyorum.
Test etmek için PUBG Mobile indireceğim yarın yazarım tekrar sonuçları :)

Game Turbo adlı uygulama telefonla birlikte default geliyor oradan bakabilirsiniz. Telefona format attıktan sonra PUBG Mobile indirmedim o yüzden maalesef GFX tool ayarlarını atamayacağım :(

Son çare olarak format deneyebilirsiniz hocam ben genel olarak performans artışı gördüğümü düşünüyorum.
Test etmek için PUBG Mobile indireceğim yarın yazarım tekrar sonuçları :)

Hocam formattan kastınız ayarlardan fabrika ayarlarına döndürmek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı