Redmi Note 7 Ghost Screen

FarukCK

Centipat
Arkadaşlar YouTube'da 15 dk video izliyorum ana ekrana dönüyorum. Ana ekranda resmen videonun açıklaması yazıyor. :D servise versem ekranı değiştirecek komple değiştirmesi için ne yapabilirim? Servisin cihaz 1 yıllık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar YouTube'da 15 dk video izliyorum ana ekrana dönüyorum. Ana ekranda resmen videonun açıklaması yazıyor. :D servise versem ekranı değiştirecek komple değiştirmesi için ne yapabilirim? Servisin cihaz 1 yıllık.

Ben de Redmi Note 7 kullanıyorum aynı sorun var elimde bir çözüm yok ama önerim olsun bir şey aratırken arattığın şeyin ekranda kalması sıkıntı yaratabilir. :D

Bende de aynı sorun var. Bende garantiye vereceğim. Bende extra bazen nadir de olsa dokunmatik çalışmıyor. Kapatıp açınça düzeliyor.

Bu mesaj sonrasında fark ettim benim zaten garantiye yazdığım 1 yıllık mesaj varmış hayelet ekran hakkında hala cevap gelmemiş. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı