Redmi Note 7 stabil ve güncel ROM önerisi

Hocam bende Redmi Note 7 kullanan biri olarak bu kasma donma çökme gibi sorunları sıklıkla yaşıyorum PixelExperience mi atmalıyım sizce? Telefondan hiçbir oyunu oynayamıyorum resmen Snapchat Instagram falan girerken bile drop yiyor sürekli. Ayrıca önceden recovery falan almam gerekiyorsa nasıl alacağım yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Hocam bende Redmi Note 7 kullanan biri olarak bu kasma donma çökme gibi sorunları sıklıkla yaşıyorum PixelExperience mi atmalıyım sizce? Telefondan hiçbir oyunu oynayamıyorum resmen Snapchat Instagram falan girerken bile drop yiyor sürekli. Ayrıca önceden recovery falan almam gerekiyorsa nasıl alacağım yönlendirirseniz çok memnun olurum.

Ben Redmi Note 7 için PixelExperience ROM öneriyorum. Stok roma göre çok stabil.

Öncelikle bootloader kilidini açabilir misin?

Açtım şimdi ne yapmalıyım?

Arkadaş yukarıda bu rehberi atmıştı. Rehberi takip etmeniz yeterli.

Açtım şimdi ne yapmalıyım?
Sıkıntı yaşarsan buraya yaz masterrei ile yardımcı oluruz.Rehberde tüm dosyaları platform tools ile yapılan
yöntem işe yaramazsa yerel disk c deki adb dosyasına rom+recovery dosyalarını atın ve oradan cmd açın.Ben rehberdeki yöntem ile yapamayınca bu şekilde yapmıştım.

Hocam telefonu şarja takınca hiçbir tepki vermiyor yalnız şarj oluyor sadece bildirim gibi tepki yok.Ablamın hızlı şarj destekleyen adaptörü ile şarja takınca tepki-bildirim veriyor sadece bir ayar vs var mı?

@364809

Hocam telefonu şarja takınca hiçbir tepki vermiyor yalnız şarj oluyor sadece bildirim gibi tepki yok. Ablamın hızlı şarj destekleyen adaptörü ile şarja takınca tepki-bildirim veriyor sadece bir ayar vs var mı?

@364809

Hızlı şarj kullandığım için böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Ayar var ise de bilmiyorum.

Hızlı şarj kullandığım için böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Ayar var ise de bilmiyorum.
Hocam 4 gündür kullanıyorum yaklaşık olarak.Yalnız EU globale göre şarjı daha hızlı bitiyor.Romdan kaynaklı bir durum mu yoksa yapmam gereken bir ayar vs var mı ?

Hocam bir sorum daha olacak biraz özelleştirme seviyorum ve o yüzden root atmak istiyorum yalnız siz de stabilite bozuyor deyince bir yandan da çekiniyorum stabilite bozuyor derken hız vs açısından mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı