Redmi Note 8 64 GB yeter mi?

kerem8214

Hectopat
Telefonla fotoğraf çekmem ama oyun oynarım. PUBG, COD, PES 2020 falan oynarım daha da oyun indiririm. Lise 2 öğrencisiyim. Xiaomi Note 8'in 64 GB'lik versiyonu yeter mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
64 GB fotoğraflar için SD kart takarsan yeter. Bence para eklemeyi dene ve 128 GB'ı almaya çalış.

Bana 32 GB bile yetiyor bu kişiye göre değişir ama söylediğin şeyler için de yeter. Zaten SD kart desteği de var yetmezse takarsın.

Yıl 2020 128 GB'dan aşağı cihaz almamaya çalışın, SD kartlar cihazı yavaşlattığı gibi her veriyi de SD karta aktarmak mümkün olmuyor. Oyun dosyaları WhatsApp Facebook gibi uygulamaların boyutu ve güncellemeler sürekli artıyor bugün vereceğiniz 100 TL fark ileride size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Yeni telefon alacak isen 128 gb almanı öneririm durumun yoksa 64 al aşağısını kesinlikle alma sonra sıkıntı çekersin.
Yok daha aşağısını almam zaten de ben telde öyle çok yer kaplayan birisi değilim şuanki telefon eski 16 gb lik bunla bile öyle böyle idare ediyorum
Yıl 2020 128 GB'dan aşağı cihaz almamaya çalışın, SD kartlar cihazı yavaşlattığı gibi her veriyi de SD karta aktarmak mümkün olmuyor. Oyun dosyaları WhatsApp Facebook gibi uygulamaların boyutu ve güncellemeler sürekli artıyor bugün vereceğiniz 100 TL fark ileride size çok büyük avantaj sağlayacaktır.

Bir sorum olacak 1 ay sonra alsam zamlanır mi fiyatı?

Son düzenleme:
Yok daha aşağısını almam zaten de ben telde öyle çok yer kaplayan birisi değilim şuanki telefon eski 16 gb lik bunla bile öyle böyle idare ediyorum

Bir sorum olacak 1 ay sonra alsam zamlanır mi fiyatı?
Kullandığım telefon 64 GB şuan benim için sıkıntı yok ama kaliteli video fotoğraf çekince kapladığı yer de artıyor ilerde bu sorun kapıya dayanır bu açık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı