Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 8 vs Mi 9T

Merhabalar.

Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 ve Mi9T arasında kaldım, sizce hangisi alınmalı?

8 Pro da ısınma sorunu var, işlemcisi kötü diyorlar.
Isınma falan yok. Hepsi kuru iftira. Kendim 20 gündür kullanıyorum hiçbir sorunu yok.
Şarj ne kadar gidiyor. Ekran süresini görebiliyormusunuz?
Şarjı bir günü çok rahat biçimde çıkarıyor. Hızlı şarjı gayet hızlı çalışıyor. Ekran süresine hiç bakmadım ve sanırım öyle bir özellik yok. (Umarım bir günde kaç saat baktığını kast ediyorsundur.)

Peki oyun performansı nasıl?
Biraz daha zayıf işlemcili bir telefonda (SD835) şuan her oyunu rahatça oynayabiliyorum. PUBG HDR grafik aşırı yüksek FPS fortnite mobile ise yüksek ve 30FPS kaldırıyor.

@Beoxolf Always on display için telefonda Amoled ekran paneli olması gerekiyor. Bu da ne yazık ki Redmi Note 8 Pro modelinde olmayan bir özellik.

Isınma falan yok. Hepsi kuru iftira. Kendim 20 gündür kullanıyorum hiçbir sorunu yok.

Şarjı bir günü çok rahat biçimde çıkarıyor. Hızlı şarjı gayet hızlı çalışıyor. Ekran süresine hiç bakmadım ve sanırım öyle bir özellik yok. (Umarım bir günde kaç saat baktığını kast ediyorsundur.)

Aynen hocam 1 tam dolu şarj da ekran kaç saat kullanılıyor onu kast ettim.

Eski HTC-10 cihazım da 1 gün şarj yetiyordu. Ama ekran süresi max 4 saat.

Hocam yakın zamanda Iphone 7 telefonumu satıp Note 8 PRO aldım ve telefondan gayet memnunum. Tek hayal kırıklığım miuı güncellemesi ile always on display özelliği geldi ama Note 8 PRO'ya gelmedi
Iphone 7 modelinden Note 8 PRO modeline geçmek mantıklı olmamış. Iphone 7 daha güçlü, daha performanslı bir model. Batarya dışında pek bir artısı yok Note 8 PRO modelinin Iphone 7'ye göre. Arka kamera olarakta Iphone 7 ile Redmi Note 8 PRO modelini kıyaslama durumun oldu mu? Açıkçası arka kamera tarafında Iphone 7 modelinin altta kalacağını sanmıyorum, ön kamera tarafında fark olabilir. AOD gelmemesinin tek nedeni var o da IPS ekran, Amoled ekranlarda AOD daha güzel çalışıyor.
Biraz daha zayıf işlemcili bir telefonda (SD835) şuan her oyunu rahatça oynayabiliyorum
SD 835 kat kat G90T modelinden daha güçlü bir CPU. Aynı şekilde SD 835 modelindeki GPU modeli de kat kat daha iyi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı