Redmi Note 8 çok kasıyor

osuurakuk

Centipat
Daha fazla  
Merhaba cihazım Redmi Note 8 32 GB MIUI sürümü 12.5.2 telefonda çok fazla kasmalar yaşıyorum arayüz kasması vs PUBG Mobile'de deli gibi drop giriyor sorunu çözebilmek için yardımcı olur musunuz?

bende note 8 pro 64 gb verrsiyonu var

arama ekranı gelmiyor
özellikle birisini aradım yetişemedi diyelim 1 dk sonra geri arar ya o anlarda telefon çalıyor ama arama ekranı açabilmem için önüme düşmüyor

ne yapacağım bilmiyorum.

Klasik Xiaomi işte ne beklersiniz ki. Sırf ucuz olduğu için tutuldu ülkede. Ben kimsenin gidip 20 bin liralık Xiaomi kullandığını görmedim. Android'in kralı Samsung bana göre. Belki light ROM hızlandırır.

Klasik Xiaomi işte ne beklersiniz ki. Sırf ucuz olduğu için tutuldu ülkede. Ben kimsenin gidip 20 bin liralık Xiaomi kullandığını görmedim. Android'in kralı Samsung bana göre. Belki light ROM hızlandırır.
o konuda başka bir derdim var aslında

telefon almayı düşünüyorum bütçem aslında 15 18 civarında

ama cidden zorlayıp s23 almamı önerenler var, pili küçük diye pek içime sinmiyor ama kararsızım sizin fikriniz var mı bu konuda?

o konuda başka bir derdim var aslında

telefon almayı düşünüyorum bütçem aslında 15 18 civarında

ama cidden zorlayıp s23 almamı önerenler var, pili küçük diye pek içime sinmiyor ama kararsızım sizin fikriniz var mı bu konuda?
Pilin boyutu önemli değil. Önemli olan işlemcinin pili ne kadar tasarruflu kullandığı. Kullandığı işlemci ise şuan en iyi mobil işlemcilerden biri. Pil konusunda eğer çok fazla böyle 9 saat falan oyun oynamazsanız gayet 1 günü çıkarır. Ve performans puanı deli gibi yüksek kaldırmadığı oyun yoktur :D

oyun işim neredeyse sıfır avukatım sadece sosyal medya ve telefon arama mesaj olarak işime yarıyor

açıkçası 23-25 bin bir telefon için fazla geliyor karar veremiyorum.

Merhaba cihazım Redmi Note 8 32 GB MIUI sürümü 12.5.2 telefonda çok fazla kasmalar yaşıyorum arayüz kasması vs PUBG Mobile'de deli gibi drop giriyor sorunu çözebilmek için yardımcı olur musunuz?
2019 yılında çıkmış giriş-orta seviye bir cihazdan bahsediyoruz. Gayet normal. Neredeyse 4.yılına girecek. PUBG Mobile’da kasması da normal 30FPS cihaz ve artık yetersiz geliyor. Daha stabil olması için MİUİ 11 veya Custom ROM kurmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı