Redmi Note 8 kasıyor

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Telefonda herhangi bir uygulamadan cikarken çok fazla kasıyor bazı kişilerde gördüğümde bir uygulamadan diğer uygulamaya gecmesi 2 saniye aliyor bende ise uygulamayi kapatirken bile kasma yapiyor 5 saniyede falan anca kapatabiliyorum. Telefonu Max 1 ay oldu sifirlayali ve telefonun extra bellek ( +1 RAM özelliği ) de acik şu anda depolamanin yarisi dolu sadece. Video nasıl atilir bilmiyorum ogretirseniz oyundan cikarken nasıl kastigini video olarak atacağım.

Hayir garantisi yok. Abime sorgumuda da lineagos gibi bir şey soyledi fakat bu telefon Android gibi değil o yuzden nasıl aticagimizi tam olarak bilmiyoruz. Bir onceki Custom ROM konuma da rehber atildi fakat anlayamadik Redmi'ler biraz farkliymis galiba.
Ben size yardımcı olurum :)
LOS kurmaya gerek yok bu arada :D
ArrowOS kurarız.

Bu dosyayı ve bu dosyayı bilgisayara indirin:
Bu dosyanın içinden Recovery.img dosyasını alacaksınız:

İster bu şekilde:
İsterseniz de bu şekilde OrangeFox yükleyin:
Flashify ile kurmak daha basit gelebilir.
Bu işleri yapmadan önce OEM kilidi ve USB hata ayıklama açık olsun.
Takildiginiz yerde sorabilirsiniz.

Benim icin fark etmiyor Wi-Fi baglansin navigasyon cubugu mumkunse olsun arama yapabilsin bir de hızlı olsun yani herhangi bir ROM olur.
Rehberlere bakacağım teşekkür ederim.

İstediklerinizi karşılıyor :D
Bu arada anca 1 hafta sonra yapabiliriz. Eğer OEM kilidi açıksa hemen yaparız :)

Birkaç arastirmam sonucu telefon geldiginde Redmi Note 8 yaziyordu telefon isminde 2021 modellerde yaninda 2021 yaziyor yani galiba benimki 2019 buradanda kaybettik 🥲

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan bakabilirsiniz.

Birkaç arastirmam sonucu telefon geldiginde Redmi Note 8 yaziyordu telefon isminde 2021 modellerde yaninda 2021 yaziyor yani galiba benimki 2019 buradanda kaybettik 🥲

🥺😩 Yaa.

Geri
Yukarı