Redmi Note 8 çok takılıyor

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Telefonum günden güne daha çok kasmaya ve takılmaya devam ediyor. En son telefon 5 dk boyunca kilitlendi ne yeniden başlatabiliyorum ne de ana ekran kilidini açabiliyorum. Bunun bir çözümü yok mudur? Telefondaki uygulamaları olabildiğince azaltmaya çalıştım ama bir şey değişmedi gibi. Custom ROM falan yüklesek bir şeyler değişir mi?

Telefonum günden güne daha çok kasmaya ve takılmaya devam ediyor. En son telefon 5 dk boyunca kilitlendi ne yeniden başlatabiliyorum ne de ana ekran kilidini açabiliyorum. Bunun bir çözümü yok mudur? Telefondaki uygulamaları olabildiğince azaltmaya çalıştım ama bir şey değişmedi gibi. Custom ROM falan yüklesek bir şeyler değişir mi?
Telefonu formatladınızmı?

Mi Flash ile Stabil bir ROM kur. Cihaz üzeri güncelleme yaptıysan muhtemel.

Mi Flash ile Stabil bir ROM kur. Cihaz üzeri güncelleme yaptıysan muhtemel.

Cihazım yurt dışı, manuel IMEI ile kullanıyorum. En son birkaç ay önce son sürüm global ROM kurdum. Bu da bir çözüm değil maalesef.

Cihazım yurt dışı, manuel IMEI ile kullanıyorum. En son birkaç ay önce son sürüm global ROM kurdum. Bu da bir çözüm değil maalesef.

Son sürüm stabil olmayan bir sürüm kurduysan muhtemel.12.5 ve altı kur. 11'de çok stabil çalışıyordu.

MIUI 11 ve ustu kullanilmaz veya AOSP ROM kullanacaksaniz. Snapdragon 665 optimizasyon sorunlusu bir islemci. Arkadaşımın Redmi Note 7'si benim 8'den daha iyiydi.

MIUI 11 ve ustu kullanilmaz veya AOSP ROM kullanacaksaniz. Snapdragon 665 optimizasyon sorunlusu bir islemci. Arkadaşımın Redmi Note 7'si benim 8'den daha iyiydi.
Sizce MIUI 11 sürümüne geri mi dönmeli yoksa AOSP ROM mu kurmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı