Redmi Note 8 için batarya önerisi

xRayder

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi Sosyaller. Note 8 cihazımın bataryası şişmişti, oyle kullanmaya devam ettim. Artık telefon hiç acılmıyor. Hiç şarj tutmamaya başladı. Ben de söktüm ve yeni bir bataryaya ihtiyacım var. Sizce Denji mi almalıyım yoksa orijinal diye satılanlar var. Cakma olma riskleri var mıdır, daha once Denji kullanan var mı?

Merhaba herkese iyi sosyaller Note 8 cihazımın bataryası şişmişti oyle kullanmaya devam ettim. Artık telefon hiç acılmıyor. Hiç şarj tutmamaya başladı. Ben de söktüm ve yeni bir bataryaya ihtiyacım var. Sizce denji mi almalıyım yoksa orijinal diye satılanlar var. Cakma olma riskleri var mıdır, daha once denji kullanan var mı?

Deji firması iyidir. Bende Xiaomi Mi Note 3 bataryası aldım 9ay sonra birden şarj olmadı kapandi iletişime geçtim bataryayı istediler gönderdim yenisini gönderdiler aparatları ile.

Note 8 için Deji taktım. Yeni gibi olmadı ama memnunum.

Anladım hocam fiyat olarak uygun Deji almayı duşunuyorum zaten orijinal gibi satılanlar var ama guven olmaz bence

Deji'yi de kendi sitesinden ya da bilindik sitelerin Deji satıcısından alın. Onun bile çakmasını satanlar vardı hala var mı bilmiyorum.

Hocam bunu almayı duşunuyorum Deji'nin kendi satıcısı galiba bir bakar mısınız?

Geri
Yukarı