Redmi Note 8 kayıt işlemi

mutluay02

Decapat
Herkese iyi akşamlar. Spot olarak Redmi Note 8 cihaz satın aldım. 1 aydır kullanıyorum ve bir SMS geldi " cihazınız kayıt dışıdır 120 gün içerisinde kapanacaktır diye " cihazımın kapanmamasını nasıl sağlarım? Telefoncuya gittim Bootloader kilidinden bahsetti. Nedir bu kilit işlemi yapınca telefon kapanmaz mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Youtube araştırın bazı videolar var kendiniz yapabilirsiniz çok zor değil. Telefoncuya gereksiz para vermeyin.

Link veremem fakat kendiniz basit bir aramayla bulabilirsiniz.

Xiaomi cihazlarda Bootloader kilidini açmanız için Xiaomi Unlock Tool indirmeniz yeterli. Gerisini araştırarak videolardan yapabilirsiniz. Basit bir işlemdir. Hatta açtıktan sonra TWRP kurup Magisk ile rootlayabilirsiniz.

Xiaomi cihazlarda Bootloader kilidini açmanız için Xiaomi Unlock Tool indirmeniz yeterli. Gerisini araştırarak videolardan yapabilirsiniz. Basit bir işlemdir. Hatta açtıktan sonra TWRP kurup Magisk ile rootlayabilirsiniz.
cihazı bootloader kilidini açıp global versiyonu yükledikten sonra ımeı atınca kapanır mı?
Sanırım cihaz kaçak cihaz. Yurtdışından alınmış ve IMEI'si yok. Söylediklerinizden bunu çıkardım.
Cihazın telefoncudan spot aldım. Imeısı var birilerini arayabiliyorum fakat 120 gün sonra kapanacak cihaz kayıt dışıdır diye sms geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı